Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Az a mondás hogy amit szilvesz...

Az a mondás hogy amit szilveszterkor csinál az ember azt fogja egész évben. Ez melyik napra vonatkozik 31-ére vagy újév elsó napjára 1-re?

Figyelt kérdés
szilveszter

2017. jan. 9. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

1-én amit csinalsz arra.. de ez f---szsag--magyarul :)

olyan is van akivel az újev napjan vagy azzal leszel egesz evben..na azóta se lattam a bnömet akivel akkor voltam nem a mostani szilveszter, hanem 1 éve.

2017. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Le leszek húzva valszeg, mert valóban babonának hangzik mindössze, de én még nem hallottam erről, viszont már sok-sok évvel ezelőtt észrevettem, hogy ahogy alakul a szilveszterem, kb. éjféltől meg az egész elseje, olyan lett az évem. Elég itthonülős vagyok, kevés haverral, baráttal, de pl. volt, hogy jó társaságban töltöttem a szilvesztert, egész évben emberek között voltam az addigihoz képest. Volt, hogy beteg voltam, beteges voltam egész évben...
2017. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Akkor nem kell ebbe anyira hinni
2017. jan. 9. 13:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 2/3! Látok ebbe is igazságot. Idén figyelni fogom magam
2017. jan. 9. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!