Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki mit fog csinálni Szilveszte...

Ki mit fog csinálni Szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Sajnos engem nem engednek sehova a szüleim a vírus miatt, szóval valószínűleg itthon leszek velük. Érdekelne, hogy mások hogy fogják ünnepelni. (Kort is írjatok, kérlek)

20/l


2020. dec. 14. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szilveszter napján, amikor még világos van, szeretném végigjárni a környező vidéki útvonalakat, mert sok esetben találkoztam már gyönyörű, zúzmarás, út fölé hajló fákkal, amiket bánok, hogy nem fotóztam le. Ebből szeretnék egy kisebb albumot publikálni majd a Facebook-on, éjfél előtt pár perccel. Az albumhoz tartozna egy szöveges tartalom is, mely az idei, már-már keserédes évet fogja összegezni az én szemszögemből.


Egyébként az esti órákban én is társaság nélkül fogok maradni. Alapból egyedül élek, a járvány miatt elapadtak a kapcsolataim, szóval valószínűleg nekem se lesz másra lehetőségem. Csak az ilyen egyszerű dolgokra, mint amilyen a fent leírt is.


20/F

2020. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Alszok, vagy játszok. :D

Kort nem kapsz!

2020. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, egyedül pezsgőzök, játszok, zenét hallgatok, ennyi. Nem a vírus miatt, alapból sem mennék sehova.

16/L

2020. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A Parom csaladjaval fogom tolteni. Nem lesz senmi extra, eves,filmezes, beszelgetes esetleg tarsas.

17 eves vagyok

2020. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet fellövök pár 2 telepet a kertben, ami még megmaradt az előző évről, amúgy yt-twich-facebook, esetleg játszok vagy nézek valami filmet, közben eszek és nasizok valamit.


25 f

2020. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én is otthon leszek, semmi extra. L/27
2020. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak szerintem rossz ez a helyzet? A barátnőimmel nyáron elterveztük, hogy elmegyünk bulizni és reggel 6-ig haza nem megyünk, de a vírus keresztbe húzta a számításainkat. Most már nincs kedvem "megünnepelni".
2020. dec. 14. 23:40
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk úgy, hogy megmentelek ha leszakad a karod a petárdától, tűzijátéktól vagy esetleg ha "toxic-ra iszod magad" .

Ez lesz előreláthatólag az én szilveszteri programom :)

2020. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pár barátommal házibuli lesz az egyikünknél. Nem így terveztük, de hát most ennyire van lehetőség.

20/L

2020. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Valószínű itthon, mivel az ismerősömék, akiknél mindig töltöm, a vírus miatti félemükben magánházukban csak a külső teraszra engednek vendéget. Ott meg ugye nem lehetnénk végig Szilveszterkor, mert akkor ott is kéne aludnom a kijárási tilalom miatt. Így marad az itthoni program, tévézés, régi szilveszteri kabarék nézése, zenehallgatás, iszogatás.
2020. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!