Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Párok, akik nem külön élnek,...

Párok, akik nem külön élnek, hogy toltika szilvesztert idén?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt, páromhoz mindenképp el fogok menni, ott töltjük idena szilvesztert, természetesen otthon. Csakhogy idén az ő szülei sem mennek sehova, tippek, hogy hogyan lehetne mégis megmenteni az estét, hogy mégiscsak legyen valami szilveszter hangulat? :D

2020. dec. 19. 18:33
 1/9 A kérdező kommentje:

*töltik a...

*idén a...

2020. dec. 19. 18:34
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Mi együtt élünk, de mégis külön töltjük a szilvesztert és az újévet. Én inkább átdolgozom magam az új évbe 🙃🙂
2020. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, mi nem dolgozunk aznap, úgyhogy a kérdés azokra vonatkozik, akik együtt fogják tölteni 😅. Igazából program ötleteket várok, hátha megjön az ihlet.
2020. dec. 19. 18:45
 4/9 anonim válasza:
96%
Társasozzatok, borozzatok, hívjatok át 2-3 barátot, aludjatok, nézzetek valami undorítóan romantikus filmet... 😄
2020. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Vegyetek egy ilyet..

[link]

Közben borozgassatok, csináljatok valami falatkákat. Mondjuk sajt tálat. Mi imádjuk. Szőlővel, almával és borral szoktam tálalni🤤

2020. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi társasozunk, pezsgőzünk és halálra esszük magunkat, meg zenét hallgatunk, a további része nem publikus. :D
2020. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyunk borosak, bár én gondoltam rá, hogy összedobhatnánk otthon mi magunk néhány koktélt, az is jó szerintem:D jókat nevettem a válaszokon, a társas is jól hangzik, kár, hogy a szülők is a "nyakunkon" lesznek :D valószínűleg egy sima hétköznaphoz fog hasonlítani ez az este idén, film, koktélok, pezsgő stb.


Köszi a válaszokat, de jöhet még :)

2020. dec. 19. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem külön élnek? Tehát együtt? Vagy most mi a kérdés?
2020. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valóban félreérthetően írtam :D szóval azokra vonatkozik a kérdésem, akik a szülőkkel még együtt élnek (erre vonatkozott, hogy nem külön élnek), ergo nem laknak együtt a párjukkal.
2020. dec. 20. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!