Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Más is tele van negatívumokkal...

Más is tele van negatívumokkal ilyenkor?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok hogy pl megint elmúlik egy naptári év,öregebbek leszünk,nem készültünk fel az új évre lelkileg,fáradtan megyünk neki a következő évnek ami tele lesz bizonytalansággal és nem várt nehézségekkel.

Még írhattok ilyeneket bátran!


2020. dec. 31. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Bár fiatal vagyok, de ilyenkor eszmélek rá, hogy milyen gyorsan is telik az idő, annak ellenére, hogy mint mondtam, nem vagyok egy boomer. Színtisztán emlékszem, hogy mit csináltam egy évvel ezelőtt éjszaka, hányig maradtam fent, mit csináltam, hogy csináltam, mit ettem, mikor ettem, mit ittam, mikor, újév napján mit csináltam, majd a tél további részére, a tavaszi karantén kezdetére, a melegedésre, majd a nyárra, aztán szép lassan az őszre és csak most ilyenkor döbbenek rá, hogy milyen rövid is az idő, pedig néha milyen hosszúnak éljük meg... Szóval én ilyenkor filozofálgatok, az idő viszonylagosságáról és az életről...
2020. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Igen!

Mert vége ennek a békés kis időszaknak és jövő héttől kezdődik minden előről.

Boldog új évet kívánunk egymásnak ugyanakkor saját magában mindenki tisztában van vele hogy 2021 még valószínű rosszabb lessz mint az elmúlt év.

2020. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Pont úgy vagyok vele, mint az 1-es. Fiatal vagyok, előttem az élet és még jó sokáig mondhatom magam fiatalnak, de mostanában kezdek rájönni, mennyire gyorsan telik az idő (bár néha kifejezetten lassúnak tűnik), én is pontosan fel tudom idézni, hogy tavaly ilyenkor mit csináltam, vagy ha meglátok egy 2017, 2018-as képet, olyan, mintha most lett volna. Nekem nem sokkal az ünnepek után, január elején van a születésnapom, amit gyerekként mindig nagyon vártam, minden évben és még most sem vagyok öreg, tehát nem vagyok szomorú a szülinapom miatt, viszont eljutottam már arra a szintre, hogy már nem kifejezetten várom és nem érdekel, nem izgat.

Szóval ilyenkor sokszor csak elgondolkodom és rossz dolgok jutnak eszembe, nem éppen jók. Főleg, hogy tavaly is mindenki boldogan koccintgatott és ivott az új évre, aztán mi lett belőle... Vannak nekem is terveim, hogy miket akarok elérni vagy megvalósítani 2021-ben, de nem várok túl sokat.

2020. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!