Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki várja már a 2021 es Szilves...

Ki várja már a 2021 es Szilvesztert ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 05:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most már lassan-lassan véget ér a január (igaz, még van hátra két hét!)


2021. év vége? Világgazdasági szempontból próbálom megközelíteni, mert a magánéletem erősen kérdéses/képlékeny...


Ebben az évben az első komolyabb konfliktusom 12.-én kedden volt (nézeteltérés kellemetlen vitává való fajulása, de még nincs veszve minden.)


Az a gond vetődött fel, hogy egy illetékes dolgozó RENDSZERESEN FELÜLETESEN végzi el a munkája egy részét, ezért az alkalmazottal történt a meglehetősen csúnya nézeteltérés.


Ui: nem tartott sokáig az emelt hangnem, csak néhány percig, de az is elég rossz szájízt tud hagyni az emberben. Olyan dolgok kerültek viszont napvilágra, amely egyúttal végre a megoldást is hordozhatja magában.

2021. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, mert kicsi rosszul fogalmaztam: "olyan dolgok kerültek viszont napvilágra, amelyEK egyúttal végre a megoldást is hordozhatJÁK magUKban.
2021. jan. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na, most már nem kell annyira várni! Nemsokára itt van.


Összesen 15 nap múlva elérkezik. Ez az esztendő is a végére jár.


11-es és 12-es válaszoló voltam. (Véletlenszerűen megtaláltam ezt a kérdést és láttam, hogy annak idején válaszoltam is rá.)

2021. dec. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem kell várni mert mindjárt itt van sajnos.
2021. dec. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Javítok: 14 nap van már csak hátra. (December 16.-ot számoltam véletlenül, de már 17.-e van ma.)


Keveset sikerült aludnom. Ez az év igencsak vegyesen sikerült. (Van, amit szívesen törölnék az életemből, de most már evickélek kifelé a gödörből, némi segítő szándékú kapcsolati tőke segítségével.)

2021. dec. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!