Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Másnak is szar az újev?

Másnak is szar az újev?

Figyelt kérdés
Igyekeztem mindenre figyelni hogy jó legyen a hagyományokra stb, de az egész elcseszodott úgy ahogy van... Hiába minden törekvésem...vam itt olyan akinek volt már csapnivaló ujeve és mégis jó éve lett?

2021. jan. 1. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2021. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kosz
2021. jan. 1. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajnalban mar megmasztam a Harmashatar-hegyet, most keszul a fincsi ebed ... delutan punnyadok egy kicsit ... mi bajom lehetne? Tok jol indul az ev :)))
2021. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy semmi!! Minden ok volt pezsgo kaviar minden. Mégis veszekedes lett belőle pedig nincs szó nálunk pl agressziorol. Minden kiesik a kezemből.. Mondjuk.... Múlt évben mindent jól csináltam az se vált be
2021. jan. 1. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz a babonával. Semmit sem jelent hogy este veszekedtek, nem ettől lesz rossz éved. Miért ne lehetne jó éved?

Attól pedig ha rágörcsölsz valamire mint pl a szilveszterkor virslit kell enni meg pezsgőt kell inni attól még sülhet el rosszul.

2021. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!