Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nagyon gáz, ha így fogom...

Nagyon gáz, ha így fogom tölteni a szilvesztert? Másnak is hasonlóan fog telni? 20/F

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy idén is otthon, magányosan fogok szilveszterezni. Vannak barátaim, meg kapcsolataim, de szilveszterkor mindig hoppon maradok. Akiket én kérdeztem, azoknak már van eldoglaltságuk, engem meg szimplán nem hívott senki sehova. Nem vad bulira vágyom, de egy jó hangulatú, iszogatós este tök jó lenne. Anyukámék mindig elfáradnak a nagy készülődésben, úgyhogy ők este 8 körül már ágyban vannak. Nekem valószínűleg ugyanaz az lesz a séma, mint mindig: pezsgőzök egymagamban, filmeket, sorozatokat nézek, és játszom a kutyámmal, hogy ne féljen annyira a tűzijátékoktól.
2014. dec. 23. 16:12
 1/9 anonim válasza:
100%
Ne izgulj, ugyanez :) XD
2014. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így fogom tölteni, nem vagy egyedül:)
2014. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog a szilveszter. Néhány óra csupán,amíg átslusszansz az óévből az újba. Semmi nincs benne olyan ami kihagyhatatlan lenne. :DD

Nekem is voltak itthonülős szilvesztereim,és túléltem. Néztem az ablakból a sok részeg hülét,és rájöttem,milyen jó,hogy nem erre vertem el egy vagyonnyi pénzt.

2014. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem ugyan ez lesz :/ 18/L
2014. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hallod én házibuliba leszek, de eskü elcserélném egy kutyára azt a hatalams élményt :D Szerintem nem gáz, a szilveszter nem jelent sokat, oké isznak az emberek, meg szar egyedül lenni otthon, de azért egy kutya mindent felülír :D Sztem te jársz jobban :D
2014. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Dettó:) 16/L


Milyen kutyád van?:)

2014. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Itt már hirtelen vagytok annyian egyedülszilveszterezősök, hogy ebből simán kijön egy saját szervezésű buli. Egyeztessetek, aztán hajrá!!!
2014. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
énis majdnem így töltöm.... most lesz az első ilyen szilveszterem. De nagyon szar és nagyon gáz, már előre is :/
2014. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem hívtak, de nincs kedvem menni. Veszek egy csomó kaját, egy kis pezsgőt, aztán filmezek, kajálok és elmélkedek a jövőn :D
2014. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!