Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Vannak olyan tinik akik buli...

Vannak olyan tinik akik buli nélkül otthon ünneplik csaladdal a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Ilyen 16-22ev között kb.

Mindenhol azt olvasom, hogy mindenki bulizik, szóval érdekel, hogy ezzel egyedül vagyok?

18l


2019. dec. 31. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok. Itthon vagyok, családdal. Több ismerősöm is otthon van a családjukkal. Szóval nem vagy egyedül. :)
2019. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam utcán szilveszterkor.
2019. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelen! F
2019. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen én is. 33/N
2019. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak ez jutott, barátnőmmel futottam össze 2 órára, egy sört ittunk és mennie is kellett. Minden haveromat felhívtam, de mindenki rohad otthon.
2019. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Én minden évben így csinálom, és én élvezem a családdal eltöltött szilvesztereket. Egyszer elmentem bulizni több lánnyal, de egyedül voltam kb, mert egész este smároltak különböző fiúkkal, én pedig csak menekültem a tapizó srácoktól.
2020. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én váltogatom évente. Egyik év család másik év barátok. Mindkettőt szeretem, a mostani pont családos volt.
2020. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sm's girl válasza:

Idén en is itthon voltam családdal de pl. tavaly egyik baratnomnel voltunk páran, előtte évben pedig nagyobb társasággal voltunk bulizni.

Ahogy adódik, szerintem nem gáz. Nagyon sok ismerősömtol hallom hogy ők is otthon voltak, volt aki at aludta az éjfélt😂

20L

2020. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!