Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Introvertáltak, hogy élitek...

Introvertáltak, hogy élitek túl a szilveszteri bulit?

Figyelt kérdés

A kérdés csak intovertáltaknak szól, ha nem az vagy, légyszives lépj tovább!


Az én párom “sajnos” imádja a szilvesztert, így miatta elmegyünk baráti társaságba, csak nem maradunk végtelen ideig.


Tippek, hogyan lehetne könnyebb? 1-2 óra után már fáj a fejem a nyüzsgéstől, beszélgetni kell, és persze nincs egy szoba, ahol egyedül, CSÖNDben lehetnék.



2021. dec. 25. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen, mivel nem megyek szilveszteri buliba. :D

Ha a párom bulizós lenne, akkor mondanám neki, hogy menjen egyedül a haverjaival, én meg otthon pihiznék egy jó könyv vagy film társaságában és megvárnám, amíg hazaér, hogy koccintsunk egyet, aztán aludjunk.

2021. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
micsoda szuper kapcsolat XD
2021. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem megyek szilveszteri buliba. Nekem a tökéletes Szilveszter az, ha otthon vagyok, és filmeket nézek.
2021. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
58%
Én nem vagyok introvertált viszont nincs már baráti köröm szóval megpróbálok majd elaludni éjfél előtt, hogy ne fájjon annyira, hogy valszeg a nőt akiért odavagyok de eldobott magától épp döngetni, vagy legalább szopatni fogja valaki.
2021. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Valami szakadt bulát gyorsan felszedek aztán hazaviszem megszeretgetni.
2021. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
78%
Nekem is ezt kéne. Van egy aki szerintem fix benne lenne hogy velem töltse a szilvesztert, de nem tudok hozzá vonzódni.
2021. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, átalszom :D

Ha a párom extro lenne akkor megértené, hogy én nem vagyok az. Nem "kötelezne". De ha elkísérném akkor rinya nélkül csinálnám. Kényszeríteni úgyse fog.

2021. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Mi anyósoméknál vagyunk 4.-éve,társasozunk,elvagyunk. Nem szívesen mennék bulizni, ahogy páromnak is tökéletes ez a program.

Ha ebben a szituban lennék, amiben te, akkor vagy nem mennék vagy fogakat összeszorítva, szigorúan 1-2 órára. Inkább az előbbi. Semmi értelme feszengeni valahol, meg rosszul érezni magad, a párod csak megérti.

2021. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Szilveszterkor nem csinalok semmit ... ellenben januar 2-tol bulizok egeszen december 30-ig!!! :))) Ez a boldog uj ev ... mert amit a tobbi unnepel az csak egy nap :DDD
2021. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem mennék el buliba, ha a párom extrovertált, ő mehetne nyugodtan a barátaival, engem nem zavarna (és ha a párom, akkor van annyira normális, meg ismerne annyira, hogy elrángatni nem akarna).
2021. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!