Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért gondolja azt minden...

Miért gondolja azt minden ember hogy aki informatikus az egy élettelen, kocka, introvertalt ember?

Figyelt kérdés
Informatikat tanulok az egyetemen(erdekel az IT es a magas fizetes is vonzo) es rengetegszer szembejott mar velem az, hogy elmondtam valakinek mit tanulok o pedig egybol jott az eloiteleteivel a szakma irant. En szemelyszerint egy extrovertalt ember vagyok aki a kulsejere is rengeteg energiat fordit de megis a tanulmanyaim miatt sokan megbelyegeznek, mi lehet ennek az oka? Az emberek miert hiszik azt, hogy az hogy valaki mit dolgozik felulirja a szemelyiseget es minden informatikus 30eves korara egy 150 kilos senki lesz? 20/F

2021. dec. 19. 21:37
1 2 3
 1/27 Argloss ***** válasza:
93%

Fogsz egy pohár vizet. 100 alkalommal mintát veszel belőle és megállapítod, hogy a földön az összes víz szénsavas.

Nem gondolja mindenki ezt, csak olyan körökben mozogsz.

2021. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

"30eves korara egy 150 kilos"

Sajnos 31 vagyok és 116kg sikerült csak :( Gyúrnom kell még az ebédlőben...

2021. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

Nézd, én még csak: vagy olyan kis nünüke, férfiatlan, megalszik a tej a szájában vagy tényleg mázsás, pattanásos Ödönke informatikusokat ismerek.

Mondjuk mind piszkosul érti a dolgát, de tényleg hozzák a szereotípiát.

A fiam is programozónak készül, igaz még csak gimis, de szerencsére nem hozza a fent felsoroltakat. Sőt! Edz, ügyel az öltözködésére, tök átlagos kamasz, pont mint a többi az ő korában.

2021. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
39%

Mert ez tudod,sztereotipia..

Informatikatikus vagy?

Háh,biztos egy hájfej vagy,egy örök lúzer vagy egy cégnél...

Ügyvéd vagy?

Akkor egy sikeres okos ember vagy..

Sportoló vagy?

Fain,legalább valaki az életben,biztos sok érmet kapott..

Stb stb példa az sok világból,mert mivel sok it-s vagy,kivéve ha cyber seturitis vagy,mert akkor az emberek másképp néznek rád..

Mert ez szakma nézette,mert egy kukásra úgy nézzünk mint egy olcsó prolira aki semmire se vitte az életben..

2021. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
En ismerettsegi koromben senki nem gondolja ezt, kevesbe primitiv emberekkel kene ismerkednek.
2021. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
ismerkedned*
2021. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 CspCsj ***** válasza:
94%

Zavar, hogy az emberek általánosítanak, de közben te is általánosítasz. ("Miért gondolja azt minden ember...")


Tehát te is ugyanolyan vagy, vagyis a miértre neked is tudni illene a választ.

2021. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
"De azért meg tudnád nézni, hogy miért ilyen tetű a gépem? Meg dobál ilyen idegesítő reklámokat... lehet újra kéne rakni a Windows-t".
2021. dec. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17%
Ne aggódj, az infósok is kinéznek majd az extrovertáltságod miatt :)
2021. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

4-es vagyok

Nem értem minek kell lepontozni..

Pont ezek 1-ek lesztereotipikusosabb pontok egy infosról

2021. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!