Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Örültök neki, hogy holnaptól...

Örültök neki, hogy holnaptól kezdődik a petárda és tűzijáték szezon?

Figyelt kérdés

28-ától lehet konténerekben vásárolni pirotechnikai eszközöket.


Valószínűleg sokan már holnaptól elkezdenek durrogtatni. Legalábbis errefelé ez a szokás ahol én lakom.


Ti mit gondoltok erről? Várjátok már vagy úgy vagytok vele, hogy néhány nap amit túl kell élni?



2021. dec. 27. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Igen, szarrá tüzijátékozzuk a haverokkal magunkat, 100ezret költünk rá.
2021. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Ostoba szórakozásnak tartom.
2021. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Scream85 ***** válasza:
59%
Már régóta tűzijáték szezon van, mivel régóta már év közben is használható a termékek többsége szerencsére. :)
2021. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk szerencsére nem szoktak 31 előtt nekikezdeni.

A kutya miatt félek tőle. Szerencsétlen még velem sem mer kijönni a saját udvarunkra se még pisilni sem. (Amúgy természetesen benn lesz szilveszterkor, de amúgy sokszor szeret ki-be jönni, nehéz lesz egész este benn lekötni.)

Nekem semleges. Megértem, aki várja, de szigorúbb keretek közé szorítanám. (A mienk pl. azóta fél ennyire, amióta a tömör kerítésünk másik oldala mellett közvetlenül lőttek el valamit, mi meg épp a kerítés másik oldalán voltunk, de nem vettük észre, hogy van ott valaki. Most az utcán, kertvárosban, pont a másik kapuja előtt mi szükség erre??? Menjen haza vagy egy parkba vagy mit tudom én. Előtte a kutya elvolt vele, egy h*lye miatt most meg nem lehet 10 évig egy nyugodt szilveszterem sem, még itthon sem, mert a kutya kb. belém bújik egész idő alatt.)

2021. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

A mi környékünkön azért nem divat már most elkezdeni, elvétve szokott lenni csak 1-1 durrogtatás. Na de majd szilveszterkor...

Nem örülök amúgy neki, de hát ez van. Sajnálom az állatokat, a sajátjaimat beviszem erre az időre. Biztos nem adnék ki erre pénzt

2021. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Akinek telik rá, az gondolom, jólétben él és nem veszi fel a támogatásokat...

Nem örülök, itt lakótelepen nem élvezet, csak füst van, ráadásul a hülyék erkélyről is lövik, remélem, nem itt lesz tűz, de valahol minden évben adnak munkát a tűzoltóknak. Pedig mindig szájba van rágva, hogyan kellene biztonságosan használni. Tavaly volt egy nyugis szilveszter.

2021. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Scream85 ***** válasza:
58%

#6


Mi köze ennek a támogatásokhoz?

Akár jólétben él valaki, akár kevésbé, gondolom nem a napi betevőjének a kárára vásárolja a tűzijátékot, hanem mert futja rá neki.

Pl.én nem vettem/veszem fel a CSOK és társait, mégis lesz tűzijáték ilyenkor.

2021. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen, holnap megyek is venni, ti meg csak hisztizzetek:D
2021. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Különösebben nem érdekelne, ha szorult volna a társadalmunkba annyi intelligencia, hogy megtanuljuk ezt kulturáltan használni.
2021. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nálunk ma már volt több tűzijáték, illetve ablak alatt eldobott petárda is.
2021. dec. 29. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!