Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak egyedül szilvesz...

Mit csináljak egyedül szilveszterkor Miskolcon, vagy a környéken?

Figyelt kérdés

Védettségim nincs, szóval diszkó kilőve. Két rokonom van nálam egy hete, valamikor koccintunk is majd velük, de én aznap valahogy abszolút nem akarok itthon lenni. Reggelig dolgozok, valamikor délután felkelek, és arra gondoltam elmennék valamerre, de semmi tervem nincs, hogy mit kezdjek magammal. Mostanában szemezgetek a Skyward szélcsatornàval, de az Pesten van, és nincs ember sem, aki eljönne velem.

Autókàzàsra gondoltam Lillafüred környékén, de azért éjszakàig nem szívesen lennék ott.

Adjatok valami tippet, nem akarok unatkozni. 😂 Eddig minden évben buliban voltam, de mostanra minden haverom, vagy barátnőm messzebb került el dolgozni, így az ilyen jellegű szórakozás kilőve.

Csak értelmes válaszokat kérek!


2021. dec. 29. 00:59
 1/2 anonim válasza:
57%
Hát ha muszáj egyedül, akkor ez az autózás nem is hangzik rosszul. Vigyél magaddal kaját, piát, petárdát :)
2021. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
M30 Miskolc - Kassa...biztosan gyönyörű onnan a város kivilágítva a kenyheci dombról...
2021. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!