Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lehet hogy teljesen egyedül...

Lehet hogy teljesen egyedül töltöm a Szilvesztert, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, sosem voltak kb... Barátommal élek aki dolgozni fog, én meg itthon leszek teljesen egyedül. Tudom, hogy ez csak egy hülye ünnep, de akkor is eléggé magam alatt vagyok emiatt. Ilyenkor jövök rá hogy senkinek nem vagyok fontos. Más 20 éves lány bulizik, én meg itthon fogok ülni egyedül. Pedig szeretek bulizni, de mivel nincs kivel ezért kb sosem járok el, mindig itthon vagyok. (Barátom mindig dolgozik, amikor nem akkor meg itthon akar pihenni)

Mit csinálhatnék amitől jobb kedvem lenne? Hogy ne legyen ennyire elkeseredett. Egyébként is depressziós vagyok évek óta, de most ez nagyon megviselt. Hívtam pár ismerőst, senki nem ér rá, mindenki máshol bulizik, persze engem eszükbe se jutott volna meghívni. Úgy érzem senkinek nem vagyok fontos, senkit nem érdekel hogy mi van velem...

Bocsi hogy ennyire depisre sikerült... :/



2016. dec. 30. 09:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
Gyere át tévét nézni! :-)
2016. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretek TV-t nézni, de köszi az ajánlatot. :)
2016. dec. 30. 09:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egy üveg pezsgőt,süss valami finomat és eltelik majd az este,vagy ha bírod a piát vegyél vodkát azt bármilyen édes italba bekeverheted
2016. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor gyere át dugni
2016. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a pezsgőt sem, az édes piát sem, ha iszok akkor pálinkát szoktam. Az van is itthon, de egyedül kezdjek el iszogatni?:D Kicsit fura lenne nekem. Most pár koktélt meg lehet inni, de pálinkát csak úgy egyedül?

Az a baj, hogy éjszaka félek egyedül itthon, és pont ilyenkor megy barátom dolgozni... eddig nem nagyon ment éjszaka. :/ Legjobb lenne valami társaság, de tényleg senki sem szeretne se átjönni se elhívni. Pedig megkérdeztem a rokonaimat is meg mindenkit. A gép előtt ülve egyedül félve teljen el a szilveszterem? Főleg hogy másnap névnapom is van. Szép ajándék. :(

2016. dec. 30. 10:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet cserélned kéne barátot?

Nálam török lencseleves, canelloni és flódni lesz a menü.

2016. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Persze, ha valami kis gond támad, egyből elhagyom a barátomat... és csodálkoznak az emberek, hogy nem élnek hosszabb kapcsolatokban... Azért mert dolgozik, hagyjam el. Még viccnek is rossz.

Ezzel nem lesz megoldva a problémám. Ha idegen férfiak társaságában szeretném az estét tölteni regisztrálnék társkeresőre.

2016. dec. 30. 10:59
 8/15 anonim válasza:

Fruzsina? :-)

Isten éltessen előre is! :-)

2016. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mért nem gáz egyedül inni,legalább kikapcsolsz és jól érzed magad
2016. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem kötelező bulizni, én sem fogok. Fogok egy jó könyvet, veszek egy fürdőt, eszem valami finomat, aztán amikor elálmosodom, alszom, és máris vége ennek a hatalmas bulinapnak.


Boldog névnapot kívánok neked!

2016. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!