Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ha a puffogás élvezetet okoz,...

Ha a puffogás élvezetet okoz, miért nem csináljuk zárt térben a petárdázást, és tüzijátékot?

Figyelt kérdés

Elvileg egy jó rock koncert is akkor jó, ha mindnél nagyobbat szól.


Mekkora lenne, ha mondjuk egy nagy csarnokban hatványozottan jönne ez az élvezet, puffogás, szikrák a nyakunkba. Szerintem állati lenne.



#petárda #Buliiii
2022. jan. 1. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Én beraknám őket egy csarnokba oszt puffogtassanak engem meg hagyjanak nyugodtan filmezni.
2022. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ott a sok stadion...
2022. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Elhagyatott büfében, épületben mi is durrogtattunk, viszont a zaj nem tudott hova tódulni a végeredmény pedig egy átmeneti halláscsökkenést eredményezett, kicsiben ez olyan mint lőtéren.
2022. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

#1.

Bele ne halj egy éjszakába!

2022. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Pont azért amiért túrázni sem a lépcsőházba megyünk.
2022. jan. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Missi_Key válasza:
43%
te hulye vagy. nem véletlen tilos ez zárt térben. de ha ennyire tetszik te petárdázhatsz a szobádban...
2022. jan. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként igen, én a tűzijátékot meg a parlagfű-termesztést beltérre korlátoznám. Aki ezeket élvezi, az csinálja, de ne zavarjon vele másokat.


(Mégmielőtt: nem, nem halok bele. Attól még zavar. Én se csinálok olyan dolgokat, amivel másokat zavarok, cserébe csak ugyanezt várnám.)

2022. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Beltéren a tüzijátékok fele életveszélyes. Például a bombetta, telep, vagy bármely kisrakéta használhatatlan beltéren, hogy a füstmérgezésről ne is beszéljünk.


#7

Senkisincs aki ne csinálna valamit ami mást zavar.

Vannak akiket már az autóközlekedés kikészít, mert a munkahelye közelében csak forgalmas út melletti lakás volt.

Ettől még be kell tiltani a gépjárműveket?

Nem.


Az hogy valami minket zavar, nem igazolja a tiltás/korlátozás létjogosultságát.

Ha még is így gondolkodnánk, vegyük fel a karen nevet.

2022. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#7

Engem is zavar a sok autó, sajnos főút mellett élek. Természetesen nincs is autóm, nem közlekedek azzal.

Hogy ne igazolná a korlátozást? Akkor miért nem legális egész évben a tűzijáték? Miért nem szabad szerda esténként techno partit tartani a panellakásban 8000 decibelen? Egy csomó dolog van (szerencsére) korlátozva emiatt.

2022. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor miért nem legális egész évben a tűzijáték?" - legális, magánterületen.
2022. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!