Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol töltöd a szilveszter?

Hol töltöd a szilveszter?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 13:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt még meg kellesz élnünk😄
2022. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
24%
Pohárba
2022. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
85%
Majd utána elmesélik, hol és hogyan töltöttem.
2022. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Még egyáltalán nem tudom. Nagyon sok minden alakulhat addig az életemben.
2022. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Otthon. Vagy csak párommal, vagy szűk család. De nem kell sajnálni, nekünk így jó. Két kutyánk is van, lelkiismeret-furdalásom lenne, ha lelépnék ilyenkor hosszabb időre. Meg nem is szeretek bulizni idegenekkel.
2022. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
A korona előtt arra kaptunk rá - és tavaly is már így zajlott a szilveszter - hogy a közelünkben lévő étterembe elmentünk egyet vacsorázni, aztán hazamentünk és már otthon köszöntöttük 2022-t , éjfélkor koccintottunk az előre megvásárolt és persze behűtött pezsgővel, aztán olyan 2-1/2 3-ig még fenn viribültünk, majd bealudtunk. Aztán olyan 9 körül indult normálisan a január 1-je.
2022. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, miért szomorú az, ha valaki otthon tölti a szilvesztert ?

Ez nem azt jelenti, hogy nem lenne hol és kikkel, hanem mert nem biztos, hogy mindenki szereti a kötelező ünneplést. Mert éppen szilveszter van és muszáj bulizni.

Nem attól lesz valaki boldog, vagy társasági ember, mert az év utolsó napját haverokkal piálással tölti.

2022. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a szomorú, ha otthon töltöd, hanem az, ha egyedül. (Ha nincs se szülőd, se párod).

Különösen igaz ez a Karácsonyra, és a szinte közvetlenül utána következő Szilveszterre (naptárilag is 1 hét van csupán Szenteste és Szilveszter között, ami ugye villámgyorsan eltelik, mert alig érünk ki a karácsonyozásból, máris nyakunkon a Szilveszter, utána meg már ripsz-ropsz indul az új esztendő... jövőre (2023) - megnéztem - konkrétan elvileg másnap már mindenki dolgozik, hacsak nem veszi ki még az esztendő első munkanapját (január 2.) az ember - a jövő évi szabadságának keretéből - a pihenésre.

2022. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
88%
95%, hogy otthon egyedül némi alkoholal meg PC/Xbox játékokkal közbe üvöltetem a zenét, hogy úgy tünjön itt buli van, nem pedig magányos depi party.
2022. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindig otthon töltöttem, a szüleimmel, éjfél után pezsgővel, néha apukám által tűzijátékkal megkoronázva. Mindig nagy élmény volt. Majd elköltöztem, így megesett, hogy a nővéremmel egy panel ház tetején, vagy mint mostanában, mindig össze jön pár barát , és együtt valahol, legutóbb nálunk. De igazából egy tarsasozos est, mint bármikor máskor, legutóbb tíz perccel éjfél előtt vettük észre, hogy ennyi az idő, és kertem mindenkit, mint házi gazda, és hogy izgalmas legyen, hogy értékelje az évet és fogalmazzon meg egy célt ( ne olyat hogy kondizni kezdek, ezt mindenki tudja, nem jön össze 😂) , inkább olyat, ami nem csak a következő évre szól, de valós, szóval amolyan átlagos baráti össze jovetel volt, de fent maradtunk és tarsasoztunk. Szerintem így lesz idén is, egyik barátunk most saját lakásba költözik, úgy néz ki, ott tartjuk, de a társaság nem változik, és ugyan úgy későn fogjuk észlelni, hogy amúgy szilveszter miatt vagyunk épp ott :D
2022. szept. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!