Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nálazok mi lenne a megoldás?

Nálazok mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy általam nem kedvelt barátja, hozzá szeretne menni szilveszterezni. Én nem szeretnék menni, mert nem tudnék jó képet vágni még a párom kedvéért sem :( Próbáltam már természetesen, de sem a srác viccein nevetni nem tudok, inkább alpári jellegű, és a további meghívott ismeretlen emberek között sem érezném jól magam. Hangulatrombolónak meg nem akarok ott üldögélni, illetve várandós is vagyok, szerintem 2 óra alatt elgémberednék ültömben és indulhatnék haza.😂

Mivel az előző 2 szilvesztert az én ismerőseimnél töltöttük, nem szeretném megvonni tőle, hogy a barátjával ünnepelhessen. De nagyon szeretném, ha hazaérne hozzám éjfél és koccintás után, és kicsit együtt is köszöntenénk az új évet. Nem tudom, kérjek-e tőle ilyet, vagy hagyjam szegényemet inkább? Esetleg tényleg menjek vele? Akkor valószínűbb, hogy előbb hazaindul velem. Mit tennétek, hogy mindenkinek jól teljen?



2022. dec. 20. 11:18
 1/8 Scream85 ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy ezt így mond el neki és ha szeretne menni ezek ellenére, akkor én engedném. Mint írod, hogy várandós vagy, így valószínűleg a következő jó pár évben úgyis együtt fogjátok tölteni a szilvesztereket :)

Annak szerintem sincs értelme hogy ha nem bírod a srácot, meg lehet hogy a többi ismeretlennel is így leszel, akkor a te semleges/kedvetlen hangulatod a párodra is rossz hatással lenne.

2022. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk az lenne a megoldás, hogy senki nem megy sehová
2022. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Elmennénk közösen, kicsit ott lennénk, aztán együtt otthon.
2022. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én elmennèk, és megbeszèlnèm, hogy èjfèl után menjünk haza. Pihenned kell ilyesmi.
2022. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes, hogy egy ilyen problémát nem tudtok megoldani, de gyereket meg vállaltok.

Válasszátok azt, ami mindkettőtöknek a legjobb. Ebbe mi nem dönthetünk helyettetek.

2022. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Roppant érdekes, gondolom. 😂
2022. dec. 20. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed abban a társaságban jól magad felesleges erőltetni,nekem is lett volna lehetőségem egy családnál lenni,de nem megyek mert utálom őket és tudom hogy úgy sem érezném jól magam,mert van köztük egy nő aki mindenkinek beszól. Nem vagyok rá kíváncsi egyáltalán, így maradok itthon ugyan olyan nap mint a többi. Csak sokan turbózák fel. A helyedben elengedném a párod egy napról van szó éreze jól magát. Persze ha nem bízol meg benne akkor írd le neki amit írtál.
2022. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Mi lett a megoldás.
2023. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!