Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ötletek mit csináljak a...

Ötletek mit csináljak a Szülinapomon?/ Megoldás egyedül létre?

Figyelt kérdés
Lényegében holnap lesz a 21. Szülinapom... albérletben lakom a kutyámmal és az ex barátommal most nem írnám le miért ex. Vettem ki szabadságot mert ő kérte, úgy volt megyünk valahova nem volt fix terv. De a mai nap össze vesztünk szarrá lettem szivatva és valószínűleg nem megyünk sehova sőt lehet ő fog valami programot csinálni magának vagy nem tudom.. a lényeg hogy egyedül leszek a Szülinapomon és kérdezném milyen ötletetek van arra hogy ünnepeljem magam esetleg a kutyám társaságában azon kívül hogy nézzek meg filmet stb? Esetleg valami barátkozós oldalt tudnátok e ajánlani vagy valami ami hasznos

2022. aug. 15. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el valami fürdőbe/day spa-ba:

Masszás

Testkezelés

Mani-pedi

Fodrász

Kozmetikus

Stb

2022. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BeefEater válasza:
100%

Boldog születésnapot! Ennél csak jobb lesz, ne aggódj!


Ha a kutyád nélkül is oké, akkor vegyél egy retúr repülőjegyet holnapra oda, ahova olcsó és fedezz fel egy olyan várost, ahol még sosem voltál. Ha a kutyád is vinni szeretnéd csinálhatod ugyan ezt, csak vonattal.


Én a helyedben, ha a fenti nem járható, lehet, hogy elmennék túrázni valahova, esetleg befizetném magam olyanra, amire régóta vágyom és kicsit extrémebb. Ha van olyan, amit eddig az exed miatt nem csináltál meg, itt az alkalom.


Ha nem egyedül akarsz menni, a barátaid nem tudnak veled elmenni?


Ha írsz egy kicsit magadról lehet, hogy jobb ötleteink is lesznek.

2022. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Születésnapot, küldöm az áldást ❤️


Én is voltam hasonló helyzetben, de tovább léptem és erősebb lettem. :)



22/N

2022. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
100%

Boldog Születésnapot!

Vannak barátaid töltsd velük vagy legyen ez a nap, amikor csak magaddal foglalkozol.

2022. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
82%
Szerintem nézd végig a breaking badet a better call sault és a breaking bad filmet
2022. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is Boldog születésnapot! :) Mivel most szakad az eső, én a Lukács Gyógyfürdőt javaslom, van gőzkabin, szauna, befizethetsz egy masszázsra is, én ott egyedül is nagyon jól éreztem magam, vagy menj el egy kicsit távolabbi városba pl Esztergom nincs messze, vagy a Tatabányai Turul madár, oda kutyussal is tudsz menni.
2022. aug. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék sétálni, kiszellőztetném a fejem. Közben betérnék egy jó cukrászdába és ennék egy finom sütit, vagy fagyit.

Az uszoda, wellness is jó ötlet.

De szerintem addig még a barátoddal is meg tudjátok beszélni a dolgokat és nem biztos, hogy egyedül kell töltened. Bár abban sincs semmi rossz.

2022. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BeefEater válasza:
100%
Hogy döntöttél, mi a mai program?
2022. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van meg szabid. Utazz el, menj akar a fovarosba. Vannak koncertek, dgallj meg parnaora strandolj. Ismerkedj, elvezd.
2022. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem jól telt ❤️


3.voltam 🌞

2022. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!