Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi lesz a szilveszteri programod?

Mi lesz a szilveszteri programod?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 10:31
 1/9 anonim válasza:
69%
Gyíkozás.
2022. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon vigyázok a kutyáimra meg filmezek.
2022. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alszom...na jó,kicsit csukázok délután,este tv,aztán alvás.
2022. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Otthon netezek és tévézek. Semmi felesleges rongyrázás!
2022. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Kollégákkal házibuli.
2022. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
77%
Gyűlölöm a Szilvesztert. A sok fogyatékos senkiházi petárdát és tűzijátékot durrogtat egész éjszaka. Ez nekem nem nyújt örömöt. És soha életemben nem vettem részt szilveszteri buliban. Szóval nekünk párommal ugyanúgy filmezéssel fog telni az este.
2022. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorizás, alvás, sorozatnézés, szüleimmel koccintás, olvasás. Emellett szüleim barátai átjönnek majd 2-3 órára, más viszont nincs tervben.
2022. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nincs kedvem az eszeveszett tombolást hallgatni.

Csak a nyugi meg egy-két szerettem.

2022. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Filmezés, ünnepi műsor, zenehallgatás, kisebb bulizás (jövőre lehet, hogy áthívok esetleg majd barátokat), ünnepi étkezések, éjfélkor koccintás, rokonok felköszöntése, tűzijáték nézés, itthoni kicsi tűzijáték, reggelig fennmaradás, majd bedőlés az ágyba (reggel nyolctól ebédidőig aludtam).


Újév napján, ünnepi ebéd, pihenés, szokások betartása, hogy sikeres, szerencsés, jó, boldog legyen az új év, rokonok/barátok felköszöntése, film, zene, kis internet, aztán megejtettem régi családi szokásnak eleget téve az év első templomlátogatását, majd ugyanígy pihenés.

2023. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!