Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan telt a szilveszter?...

Hogyan telt a szilveszter? Úgy alakult ahogy tervezted? Kikkel töltötted és hányan voltatok? Hol töltötted a szilvesztert? Mennyi idős vagy?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennél jobb is lehetett volna, egy sráccal voltam bulizni akit kb 1 hobapja ismerek meg még +4 sráccal és 1 lánnyal.. 21 éves vagyok
2023. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hónapja*
2023. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Psycho válasza:
100%
Jól éreztem magam, bár egyáltalán nem úgy alakult, ahogy eredetileg terveztem. 6-7 jóbarátommal szerettem volna házibulit, de lemondták, máshova mentek, volt akin érezni lehetett, hogy nincs sok kedve, így nem erőltettem. Egy régi cimborámhoz mentem fel bp-re. A Vörösmarty térnél ért utol minket a 0:00. Nem bántam meg. 33/f
2023. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Családdal töltöttem de szívem szerint otthon pihentem volna a párommal.
2023. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szarul. Eddig minden évben a hátam közepére sem kívántam a programokat, volt hogy a tesóm rángatott el magához pár megyével arrébb és ott le lettem itatva, volt hogy ismét tesóm mikor közelebb költözött a barátjával ismét elrangattak és leitattak, hogy szórakozzanak rajtam, aztán olyan is, hogy végig veszekedtem exemmel, nem is akartam ott lenni ahol voltam, de mégsem voltam olyan magányos,

mint idén. A családdal terveztem, hogy chipsezünk, üdítő, pezsgő, kimegyunk megnézni a tűzijátékot, de nem igazán volt kedvük semmihez, mindenki betolt egy adag chipset és ennyi. Éjfél előtt apa begorombult valamin és egyedül mehettem tűzijátékot nézni, mert elvonulni szomorúan egyedül igazán nem akartam a gondolataim miatt. Kimentem megnézni, erre csak azt láttam, hogy tesók jönnek ki, családok, szerelmesek, én meg majdnem ott bögtem el magam, de nem tettem a tömeg és a lámpa fények miatt. Eddig legalább hívtak valahova, volt társaságom, lendület és élvezet, akartak engem valahova akármennyire nem akartam ott lenni az estéken az emberekkel, de most rájöttem mennyire egyedül érzem magam és hogy mar nem kellek sehova,tesóm utal, exem levált, családom nem lelkes és nem érdeklik a dolgok. "Legjobb barátomnak" mertem egyedül arról beszélni, hogy nem-e lóghatnák vele, alapból is azt terveztem de ő csak húzta a száját és bejelentette, hogy ő már eltervezte hogy bebaszik a palijaval, előtte meg a legjobb barátnőjével lesz programja. Másik barátnőm meg az ország másik felében, társaságban, tok jól telt neki is, én meg senkinek nem kellettem idén, a kutya sem hívott el sehova, senki nem akarta velem élvezni...


20l vagyok , most olyan szánalmasnak érzem magam, de rohadtul bánt az egész és ki kellett írnom magamból..

2023. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Saját családomban, de lélekben mégis magányosan telt.


Mire mindenkit kiszolgáltam, mindent megcsináltam, megfőztem, tálaltam, elmosogattam, már jött is az éjfél és én örültem, hogy végre ágyba zuhanhattam.


Az est fénypontja az a pár stand up-os videó volt, amit két kötelesség között betoltam a lelkemnek, mint örömet meg az, hogy legalább nem kellett mennem sehová.

2023. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Dolgoztam. Van ez így. De abszolút megérte, mivel Mercedes GLE-vel járok. Egyáltalán nem sajnalom magam. Jó volt. Orulok hogy hívtak az emberek h zeneljek nekik.
2023. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Egyedül mert mindenki aludt inkább, filmeket néztem, eszegettem, rosszabbra számítottam.
2023. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Filmet lestem.
2023. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Délelőtt kocsmában voltam, délután beugrott egy haver és piáltunk, többre nem emlékszem.
2023. jan. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!