Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit terveztek az ünnepekre?

Mit terveztek az ünnepekre?

Figyelt kérdés
Ha tudod akkor nyugodtan fejtsd ki bővebben.

2022. dec. 23. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pihenést.
2022. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha családi összejöveteles sajtosstanglit, máskor öngyilkosságot, aztán karácsonyi koncertet vagy sétát a hóban, hangulatfüggő.
2022. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már hétfő óta tart a pihi, szóval ilyenkor mindent, amit évközben nem tehetek meg: zabálok össze-vissza, hajnalig filmezek/olvasok, 9-10kor kelek, punnyadok. Most hétvégén lesz néhány családi összejövetel, utána folytatom az eddigieket.

Aztán januárban vissza a mókuskerékbe.

2022. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Rokonlátogatások 3 napig.

Utána munka.

Szilveszterkor valószínűleg pihenünk majd otthon.

2022. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fekszek, talán kitakarítom az egyik akvárium szűrőmet, majd megint csak fekszek és tévézek
2022. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
69%
Nekem csak a szenvedés megy ilyenkor minden évben
2022. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Szokásos szűk köri rokonlátogatás, lerészegedés, aztán két ünnep közt munka, még december 31-ére is vállaltam munkát délelőttre.

Aznap este testvéremék jönnek át lerészegedni. Január elsején világunkról nem fogunk tudni.


Másodikától minden vissza a normális kerékvágásba. Onnantól kezdve már a tavaszt szoktam várni. A télből így újévig pont elég, utána már inkább 18-20 fokos napsütéses időkhöz lenne kedvem.

2022. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Utazás, mennék már nagyon, csak gyógyuljak meg.
2022. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Scream85 ***** válasza:
100%

Hogy egy klasszikust idézzek..."Karácsonykor eszünk, szilveszterkor iszunk" :)


Komolyra fordítva, Karácsonykor rokonlátogatások "mindkét irányba". Utána következő napokban valószínűleg a gyerkőccel és a karácsonyra kapott játékaival telnek a napok nagy része :D

Ezen kívül marad a filmezés, amennyire lehet pihenés. Ha ilyen szép kora tavaszi idő lesz még pár napig akkor 1-2 séta, stb.

Szilveszter ugyanilyen unalmasan mint egy sima hétköznap, este egy kis tűzijátékkal :)

2022. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Szintúgy én is olyanokat, amiket év közben nem igazán sikerül kivitelezni:

éjjelig sorozatnézés és/vagy olvasás, majd 10 körül kelek, emellett itthon segítek, illetve 3-4 helyre vagyunk hivatalosak szüleimmel, szóval rokon- és barátlátogatás is lesz. Aztán lassan majd tanulok is, mert közeleg az utolsó vizsgám.

A fő dolog azért a pihenés lesz, nagyon nagy volt az utóbbi hónapokban a hajtás, ami februártól csak durvább lesz.

2022. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!