Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit vártok 2023-tól? Tettetek...

Mit vártok 2023-tól? Tettetek fogadalmat?

Figyelt kérdés
Milyen kilátásaitok vannak 2023-ra? Mit szeretnétek ebben az évben teljesíteni? Fogadalmat tettetek?

2023. jan. 2. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnyerni a lottót (nem ragaszkodom a milliárdokhoz, elég a skandináv jelenlegi főnyereménye) és befejezni az első regényemet (jól haladok, 36. fejezetet írom).


Fogadalmat nem tettem. Ha teszek, majdnem biztos, hogy nem lesz belőle semmi... Inkább gondolok, tervezek, megvalósítok, vagy valami hasonló, ha nem is pont úgy, de én mondjam rá azt, hogy "jó". Csinálom, csinálom és csinálom, aztán kiugrok a bőrömből, ha sikerül.

2023. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Újra rendszeresen fogok mozogni. Ezt mondjuk már 1 hónapja elkezdtem.

Nem fogok kapcsolatot tartani negatív emberekkel. Ez is így volt eddig is, de most tovabb szűkül a kör. A pozitív emberekre pedig jobban odafigyelek.

Idén végre megcsinálom a felsőfokú nyelvvizsgát.

2023. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Le szeretnék dobni 5-10 kilót
2023. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeretnék idén fogyni minimum 3kg-t

Szeretnék kockahasat

Jó lenne ha tudnék spárgázni

És idén szeretném megszerezni a kék övét karateból

2023. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobban várt élményeim, koncerteket. :)

Nyíltabb akarok lenni idén és többet kimozdulni.

2023. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!