Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tettetek új évi fogadalmat?

Tettetek új évi fogadalmat?

Figyelt kérdés
mit?

2012. jan. 8. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze;hogy próbálok javítani a hibáimon .
2012. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mégpedig azért nem, mert ha megfogadom, nem tartom be úgysem. Ha meg valamit betartanék, azt meg nem kell, hogy megfogadjam. :)
2012. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem teszek ilyesmi dolgokat... szerintem csak a gyenge emberek csinálnak ilyesmit... ha tudom, hogy valamin változtatni kéne azt megteszem és nincs szükségem hozzá ahhoz, hogy január 1-je legyen...
2012. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tettem, de persze el is felejtettem
2012. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tettem. Az lesz az első születésnapom (amit meg is ünneplek. Gyerekkoromtól kezdve nem érzem úgy, hogy egy ilyen retardált születésnapját ünnepelgetni kéne) ami előtt sikerül elérnem azt amit akartam, azzá válni aminek gyerekkoromban indultam, de aztán beütött a természet és az emberek, ha ez sikerül akkor ok, ha nem, akkor már nem fog számítani a születésnapom többé senkinek.
2012. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!