Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor gáz kettesben...

Szilveszterkor gáz kettesben bálba menni vagy retro discoba? Ti szoktatok ketten vagy inkább baráti társasággal? Nektek mi lesz a program?

Figyelt kérdés

dec. 10. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért lenne gáz? Rengetegen mennek olyankor a párjukkal kettesben helyekre.
dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tavaly óta itthon töltjük a párommal.Szépen felöltözünk, kicsípjük magunkat, főzök valami finom vacsorát tavaly lencseleves volt meg sült kacsa. Aztán néztünk egy filmet és társasjáték.én 28 ő 32 az első kisbabánkat várjuk.Nekünk ez így tökéletes.Az elött kirúgtunk a hámból..házibuliztunk a barátainkkal.Nem gáz.
dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az idei szilveszteri program ugyanaz, mint minden évben. Itthon vagyok egyedül, megiszok egy sört, nézek valami filmet esetleg. Megvárom az éjfélt, aztán alszok.
dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk már mindenféle szilveszterünk volt. Kis társaság, nagy házibuli, családi, kettesben itthon. Most színházba fogunk menni.
dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?


Nincs semmi tervünk, sosem "ünnepeljük" a szilvesztert

dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi már többször mentünk bálba vagy diszkóba a párommal. Volt, hogy aznap döntöttünk el.Egy csomó ismerőssel találkoztunk, teljesen jó volt. És akkor mentünk haza, amikor mi akartunk. Idén baráti programunk van, de lehet, hogy sztornó lesz, egészségügyi okok miatt. Akkor viszont elmegyünk megint random egy szilveszteri diszkóba, itt a lakóhelyünkön. (Vidéki, kisváros)
dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen speciális bál még jó ötlet, de - egy kivétellel - a diszkózás nekem nem Szilveszter-program. Asztallal zenés-játéktermes sokrétű hely jó, mint Füge és Stifler Ház.

Az egy kivétel az volt nálam, amikor én melegként 2014-ben felfedeztem egy melegbárt és két ismerős sráccal - előbuli után - ott buliztunk. Illetve előtte 1 évvel csalódtam megszokott társaságban és több változás is indult nálam. De aztán soha többé nem lett diszkózás, több éven át én tartottam bulit, 1 évvel ezelőtt a Fügében voltam társasággal.

dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Illetve párom kérdezte, hogy nem maradunk-e kettesben a lakásban. De az neem túlságosan szokványos, hiába van kevés időnk. Mindenképpen egyeztettem társasággal, de persze párom jelenléte alap.
dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Nekem
dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!