Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Párotokkal kettesben töltött...

Párotokkal kettesben töltött szilveszterhez mondanátok jó ötleteket, programokat?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mit otthon is lehet csinálni
2013. dec. 30. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én legszívesebben az ágyban tölteném a szilvesztert a párommal, de sajnos ismét a haverjaihoz megyünk, nincs más választásom :-(


32/N

2013. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi valószínűleg vicces videókat nézünk a neten, vagy kabarét, beszélgetünk, eszünk (jó sokat :D ), megnézünk egy filmet. De van társasunk is ha nagyon unatkoznánk, neten is vannak ketten játszható játékok. Na meg egy rosszcsont kutyánk aki elintézi hogy ne unatkozzunk. :D
2013. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi tavaly voltunk így:társasoztunk, honfoglalóztunk a számítógépen egymás ellen, este kisétáltunk az utcabálra kb egy órára, vacsiztunk, éjfélkor pezsgő,megnéztük a tüzijátékot, aztán bebújtunk az ágyba.

BÚÉK

2013. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
3 tányér lencse egy kis virlslivel, rá fejenként félüveg pezsgő aztán indulhat a durrogtatás a paplan alatt!
2013. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elkészítitek a zebe-zabának valót: szendvics, saláta, virsli..

Forralt bor, bólé.

A csatornákon biztos vannak jó műsorok éjfélig, közben mehet a kajálás, egy-egy pohár itallal leöblítve.

Éjfélkor koccintás.

És aztán alternatív, miként megyünk át az új évbe.

Társasozni amúgy sem szoktunk, rejtvényfejtés, olvasás olyan magányos foglalkozás. Marad a tv, film éjfélig.Tánc kettesben, ha a hangulat úgy hozza?

2013. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Makaózzatok.
2013. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát az előttem szólok, mindent leírtak :)
2013. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi is kettesben töltjük:) Filmet nézünk, Van iszogatós társasjátéka, azzal is játszunk egy kicsit, lemegyünk a főtérre, sétálunk meg ilyenek, tűzijátékot lövünk, hülyéskedünk meg minden ilyen :D lefoglaljuk magunkat. Meg persze lesz egy kis kufirc is. :)
2013. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) BúÉK mindenkinek
2013. dec. 31. 15:27
 10/10 anonim válasza:
Mi karácsonykor voltunk kettesben. Én akkor egy pároknak való Felelsz vagy mersz alkalmazást töltöttem le a mobilomra. Jól elszórakoztunk vele :)
2013. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!