Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Felétek is lövik már a tűziját...

Felétek is lövik már a tűzijátékokat?

Figyelt kérdés
Ritkán, de egy - egy nagyobb durranást már hallani. Én megvárom a holnapot, nem szeretném, ha megbüntetnének. Alig várom, hogy végre beinduljanak a tűzijátékok és hajnalig szóljon!

dec. 30. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
88%
Nem hiszem hogy erre van kapacitas keves a rendőr nem a tuzijatekozokoz fogjak buntethetni max ha leszeded az ujjad egy petarda al akkor meg meg is buntetnek mert az tiltott .
dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

F1-F2 kategóriát magánbirtokon bármikor lehet használni év közben


Amúgy általában a tűzijáték standok szoktak párat meggyújtani

dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lazy Lover ***** válasza:
83%
sajnos még nem... de talán holnap
dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Scream85 ***** válasza:
100%

Én itt a horvát határ mellett élet (ugye náluk minden is legális), itt szinte karácsonytól kezdve minden nap kisebb-nagyobb durrgatások, esténként tűzijátékok ropognak.

Mivel magaslaton lakom, átlátok a határ menti kistelepülésekre...itt a szilveszter éjfél olyan hangzavar van mintha szőnyegbombázás lenne...nagyon szép látvány :)

dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos igen. Én is szeretem a tűzijátékot, a maga helyen és -idejen, most meg nagyon zavar.
dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Osztrák határ mellett élek.
dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tegnap sötétedés után volt egy durranás, eddig ennél többet nem hallottam, ma meg már ugye 31.
dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ma egyébként egész visszafogott volt 29-éhez képest. Volt este 7 fele egy tűzijátékozás meg utána 10 óra körül egy-két petárda. Illetve most az imént is eldobtak vagy 2 petárdát.


De 29-én konkrétan mintha már szilveszter lett volna. Valószínűleg annak tudható be, hogy a legtöbben akkor szerezték be és tesztelték.

dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
62%
Én a lépcsőházban fogom ellőni a tüzijátékot, kíváncsi vagyok mi lesz a szomszédok reakciója.
dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
#9 Nekem is van egy szomszédom akivel rosszban vagyok, úgyhogy a kertjéhez közel fogom fellőni a 3-as katos tűzijátékot.
dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!