Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi értelme a szilveszteri...

Mi értelme a szilveszteri tűzijátéknak,nem kellene betiltani?

Figyelt kérdés
dec. 31. 18:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
58%
Látom a durrogtató söpredék azt sem tudja, mikor találták fel a szarjuk alapját képező anyagokat, zseniális :'D 2000 éves hagyomány :'D
dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
42%

11 Igen, de a pride-nak van célja, hogy elfogadtassa a másságot és ha valaki bevallja kb senkit ne érdekeljen.

Érted is küzdenek turbóhetero aki még nőt anyján kívül nem látott :))

dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
41%

"Nyilván aki csinálja azt szórakoztatja, de az állatok érdekében be kellene tiltani vagy valami zajtalan fény showt lehetne inkább forszírozni."

Állatvédő és kutyabarát vagyok, de a falra tudok mászni ettől az egybites felfogástól.

A tyúkokat szűk ketrecekben tartják életük végéig hogy tudjál tojást enni, a birkákat futószalagon viszik a vágóhídra hogy tudjál húst enni, az öledben szuszogó szerencsétlen mopsz meg egész életében fuldoklik, mert valaki szerint aranyos ahogy nem bír levegőt venni. De én vagyok a szar ha évente 2 alkalommal tűzijátékot merek nézni, mert szegény Morzsi akivel a gazdája semmit sem foglalkozik azon kívül hogy ad neki enni meg néha jól elveri, megijed a robbanásoktól.

A felelős állattartás meg ott kezdődik, hogy a kutyát megtanítom hogy ne szökjön el ha nyitva hagyom az ajtót, hogy be tudjam hívni bárhonnan, meg hogy ne féljen az éles, erős hangoktól. Még ha nem tanítasz neki 10 perces trükksorozatokat, ezek akkor is alapvető feladatok. A madarak meg kibírják ezt a fél zajos napot, semmivel sem rosszabb nekik mint amikor 2 napig zuhog az eső, villámlik meg dörög az ég úgy, hogy beszakad a dobhártyám.

dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
46%

"Közel 1000 évvel hamarabb hagyomány lett, mint feltalálták volna az alkotóelemeit? Wow, nem semmi."

"Látom a durrogtató söpredék azt sem tudja, mikor találták fel a szarjuk alapját képező anyagokat, zseniális :'D 2000 éves hagyomány :'D"

A tűzijáték Kínából származik mindegy 2000 évvel ez előttről.

dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
46%

"mindegy 2000 évvel ez előttről."


Kivéve hogy nem. Ráadásul nem mindegy.

dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
23%

"A feljegyzések szerint Magyarországon először I. Mátyás király és Beatrix királyné esküvőjén tartottak tűzijátékot 1476-ban Székesfehérvárott."


Az, hogy kínába mikor durogtattak egyet, kit érdekel és mennyire releváns, ha a magyar hagyományokról beszélünk?? :D sötétség van

dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
29%

#17

Ki beszélt MAGYAR hagyományokról?

Miért írod, hogy 1000 éve találták fel az alkotóelemeit, ha nem igaz?

dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
20%

"ha nem igaz?"


Értem én, hogy ostoba vagy mint a cipőm talpa, de... ennyire azért ne bizonygasd, látjuk anélkül is.

dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Én már azzal is kiegyeznék, ha kijelölnének olyan helyeket, ahol biztonságosan használható, és csak ott lehetne ezeket használni, és ezt be is tartatnák. Mondjuk ott vannak a stadionok. Biztosan mindenhol lehetne találni olyan területet, ami elég távol van lakóépületektől, és nem áll fenn a természetkárosítás esélye sem.
dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos ilyen nem lesz, a csürhe amúgy tenne rá magasról.
dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!