Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek is ,,gáz”, hogy...

Szerintetek is ,,gáz”, hogy egy 17 éves srácnak nem engedik meg, hogy igyon szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Itt vagyok egy társaságba és olyan unalmas az egész. Inni se iszunk, semmi tűzijáték se lesz . Már megbántam hogy nem máshol szilveszterezek.

dec. 31. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz.
dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%
ki nem engedi meg?
dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor menj máshová,még nem késő.
dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem az. Nem véletlenül az a korhatár ami. Én duplaennyi vagyok és én se iszom se most, se semmikor. Jobb ez így.
jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Hála a sokgenerációs agymosásnak, gyakorlatilag mindenki rajta van már kisgyerek korától kezdve az alkoholizmus lejtőjén. Neked most szerencséd volt épp, mert nem gurultál lefelé rajta.
jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Félreértitek.az alkohol nem káros ha ritkán és mértékkel fogyasztják.
jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
#6 nem maga az alkohol a káros olyankor, hanem amikor tetszeni kezd, és a kulturális háttér is teljesen támogató. Hosszabb távon szép lavina effekt tud kerekedni, erre nem árt folyamatosan tudatosnak maradni, és akkor már nemigen kell károkkal számolni, csak maradjon fehér hollónak.
jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem felnőttek közé kellett volna hogy menj
jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz
jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ki nem engedte? Szórakozóhelyen nem szolgáltak ki? Nekik törvény írja elő, hogy nem adhatnak ki 18 év alatt szeszes italt. Ha idősebbnek nézel ki, akkor szerencsés vagy, nem pedig szándékosan adják ki.


Szerintem egyébként nem gáz. Én sem ittam szinte semmit. Egy jelképes mennyiségű pezsgőt ittam. Nem menő, ha leiszod magad.


De ha ennyire zavart, akkor miért nem mentél át máshova?

jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!