Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyennek érzitek az előző...

Milyennek érzitek az előző évet, 2023-at? Egy jó év volt szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem összességében jó év volt. Nem azt mondom, hogy 2023 volt "a tökéletes év" kifejezés modellje, de ettől függetlenül jó évnek tartom. Világszinten/társadalmilag nem lett semmi túlságosan rosszabb, mint amilyen előtte volt. Nálunk béke van, volt mit tenni az asztalra stb. Személyes téren is alapvetően jónak értékelném az évet. Az év első fele számomra szinte tökéletes volt. Annál jobb nekem nem is kellene. Aztán nyáron sajnos egy nagyon jó barátja a családunknak elhunyt. Ez volt sajnos egy szépséghibája egyrészt az elmúlt évnek. Másrészt az év második felében karrier terén bekerült az életembe egy nem túlságosan pozitív alak. De szerencsére ez a személy el fog tűnni végre az életemből ezen évben. De egyébként mind karrier, mind társas kapcsolatok, mind minden egyéb téren jónak mondható ez az év. A következő évre még nagyobb eredmények is kilátásban vannak, remélem minden úgy történik majd, ahogy tervezem. Ahogy mondják: mindig a következő legyen eggyel jobb az azt megelőzőnél.


Ilyenkor, óév végén, illetve új év elején mindig szeretek egy kis számadást tartani, kicsit átgondolni az előző év eseményeit, illetve összegezni a következő évre való terveimet, fogadalmaimat, megtervezett eseményeket stb.


Ti milyennek éreztétek 2023-at?



jan. 1. 22:44
 1/7 A kérdező kommentje:
És nem utolsó sorban: sikerekben, eredményekben, szerencsében, egészségben, jólétben, bőségben, erőben és minden jóban gazdag, boldog új esztendő kívánok mindenkinek! BÚÉK!!! 2024
jan. 1. 23:20
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem voltam oda érte, sok rossz dolog történt, és mellé semmi jó.
jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2.

Sajnálom... De új év, új lehetőségek! Remélem az idei év boldogabb lesz számodra! :-)

jan. 2. 00:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó lenne. Legfőképp azt szeretném, hogy családtagjaim meggyógyuljanak, sajna ezzel kapcsolatos dolgok tették rá legjobban a bélyegüket a 23-as évre.
jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk év elején több haláleset is volt, családi és baráti körben.

Nyáron volt egy műtétem.

De nézzük a jó oldalát: túléltem a műtétet, anyagilag mondjuk úgy, stagnálunk, van munkája mindenkinek, nekem volt néhány szakmai sikerem. Nem mondom, hogy jó év volt, de lehetett volna rosszabb is.

jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Jó szar év volt, karácsony előtt betetőzve egy halálesettel.
jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Scream85 ***** válasza:
100%

Nekünk teljesen átlagos év volt. Egyedül az anyagi része a negatívum, jó lenne ha végre egyenesbe jönnénk ilyen téren. Viszont ez nagyobb összegű nyeremény nélkül elég hosszadalmas és nyögve nyelős folyamat lesz.

De hát álljunk hozzá pozitívan, talán idén bekopogtat a szerencse is. :)

jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!