Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszteri bulit szervezek....

Szilveszteri bulit szervezek. Mondanátok néhány programot amivel feldobhatnám? ( 14 évesek vagyunk szóval alkohollal kapcsolatban ne jöjjenek ötletek)

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én 14 évesen rakétáztam petárdáztam jól éreztem magam

de 14 évesen se szégyen a piázás :D

az a jó hogy ilyen korban még kevéstől is be lehet b*szni :D

2011. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én nem vagyok az a fajta aki tönkreteszi a máját már tizennégy évesen, normális válaszokat kérek, nem ilyen hülye ötleteket !!!
2011. dec. 22. 11:35
 13/15 A kérdező kommentje:
másrészt meg undorító hogy ilyeneket mondasz, hogy 14 évesen nem szégyen a piázás!! Nem vagyok elmebeteg hogy berúgjak ennyi idősen!! Ilyenekből lesznek az alkoholisták...
2011. dec. 22. 11:36
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz

Én 14 évesen is ittam osztálykiránduláson = lerészegedtem akkor és most 17 évesen se vagyok egy mocskos alkoholista

csak neves eseményeken iszok ( szülinap újév meg ilyenek)

Úgyhogy légyszi ne tegyél bunkó feltételezéseket mert én se tettem

Köszi

2011. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
te se írjál ilyen válaszokat, kiírtam hogy alkohollal kapcsolatba NE jöjjenek válaszok.
2011. dec. 22. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!