Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki mit csinál majd szilveszter...

Ki mit csinál majd szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Szal mentek bulizni, vagy otthon maradtok és végig alusszátok, vagy tévézitek? Esetleg más program?

kort és nemet is írjatok már köszi


2011. dec. 26. 20:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Itthon az Emberrel pizsiparti és végtelen szex:-)38L
2011. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

kösszencs a válaszokat:D még jöhet kiváncsi vok ;)

hát én bulizni fogok a barátaimmal:)

2011. dec. 26. 21:30
 13/18 anonim ***** válasza:
asztaqva első hozzászóló XD
2011. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
73%
szerintem valamilyen árokban vagy valahol fetrengek/ünk a haverokkal . De nem szeretnék nagyon inni ! Mert tavaly is az egyik haveromat bevásárlókocsival toltuk haza éjfél előtt . Aztán mindenkinek Boldog új évet kívánok !! :) 18/F
2011. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én már tutira házibuliba megyek,de csak olyanok lesznek akiket ismerek,és tök jóba vagyok velük.Ja és a barátom is ott lesz.:) végén lehet együtt is alszunk.de az tuti hogy átbulizom az éjszakát,és csak jövőre megyek haza.:DD
2011. dec. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Mi (párom, haverja annak a csaja meg még egy haver, én itthon azaz 30.-n filmezünk eszünk iszunk már megvan milyen ételek lesznek, másnap 31.-n megint eszünk iszunk beszélgetünk vmit kitalálunk estig, aztán este fele elmegyünk barátokhoz egy másik városba ott kint éjszakázunk puncsozunk a városba stb. eljön az éjfél utána hazajövünk és itthon is elmegyünk rokonokhoz.aztán majd vmikor hazamegyünk.))))már alig várom tavaly is jó volt.ez is az lesz
2011. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Virslit főzünk, az égbe küldjük azt a 10 kiló tüzijátékot amit vettünk, lesz bolé is, meg lencse, meg táncolni megyünk, meg forralt borozni a főtérre, meg visszaszámolunk.
2011. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Eddig mindig itthon voltam szilveszterkor, egyszer mentünk anya barátnőjéhez, de az valami borzalmas volt. Tavaly tévéztem szilveszterkor - Az elveszett Jézus-videó nyomában. (Régen is tévéztem, de akkor jó műsorok voltam, imádtam Sast és az IHM-et, de mára azok is beszűntek - a Sasba volt a végén egy nagyon jó zene, egy magas, ősz hajú fickóval énekelt.) Idén meg délelőtt a családommal ünneplem a születésnapomat, este 7-kor meg talizom a barátaimmal és megyünk a volt osztálytársamhoz. Lesz zene, buborékgép, neon, meg még nem tudom mi. :D
2011. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!