Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthoni, interneten...

Milyen otthoni, interneten keresztül végezhető RENDES munka van? Tudok gépírni és angolul és kicsit értek a számítógéphez, de ebben szeretnék fejlödni, mert nagyon érdekel.

Figyelt kérdés
Légyszíves minél többféle lehetőséget írjatok le részletesen. Hol vannak a neten olyan helyek ahol az ilyesmirő bővebb infókat szerezhetek?
2011. dec. 27. 12:37
1 2
 1/13 Vadmeggy ***** válasza:

Rendes munka nincs.

Ha megtanulsz programozni vagy weblapot szerkeszteni rendesen, akkor van.

2011. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyen munka nincs, nemhogy válogatni lehetne!!!
2011. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első, én is ilyesmire gondoltam, és ha tudnál róla valamit, azt kellett volna leírnod... Köszönöm.


Pesszimista válaszolók kíméljenek!

2011. dec. 27. 14:37
 4/13 anonim ***** válasza:

Van munka, csak ki kell fogni.

Én egy német cégnek végzek netes adatfeldolgozást távmunkában. Korrekt cég, minden hónap végén kapok egy kimutatást, hogy mennyit dolgoztam, mikor, és ennek fejében kapom a bért. Diákként dolgozom.

2011. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ha megy a gépírás és az angol is, akkor lehet fordítani.

Feladsz hirdetést például expressz.hu-n, vagy google a barátunk és keresel fordítós távmunkát.


Ha tudnék rendesen angolul akkor ezt csinálnám én is :)

2012. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vadmeggy ***** válasza:

A fordítási munka nem olyan könnyű, mint gondolod!

Én megpróbáltam, de kaptam egy olyan műszaki szöveget, hogy szótárral se tudtam lefordítani, pedig elég magas szinten tudok angolul :)

2012. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
ÉN tudok egy jó internetes munkát! Semmit nem kell befizetni, mint ugye a legtöbbnél, hogy kezdésnek fizess be pl. 600 forintot. Ez NEM ilyen! Semmit nem kell befizetni, annyi a feladat, hogy előre elkészített hirdetéseket kell feladni az interneten, online újságokban. Ha érdekel itt ellehet érni: csengu28@gmail.com
2012. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Azt lefelejtettem, hogy amúgy én is csinálom, és heti 15-20ezret simán meglehet vele keresni, persze foglalkozni is kell vele ! :)
2012. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia!Nekem egy tuti tippem,én is ezzel foglalkozok.Van egy 1,5éves kisfiam mellette napi 2-3 órában tudom csinálni.Ez internetes munka,de nekem bevált!30-35ezer forintot hoz havonta,ez is segítség.De lehet persze többet is keresni vele.

Írj emailt és megbeszéljük!

otthondolgozok@citromail.hu

2012. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kérek még tippeket RENDES munkalehetőségekről
2012. febr. 9. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!