Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » SEGÍTESETEK Nem akarnak...

SEGÍTESETEK Nem akarnak elengedni a szüleim szilveszterezni! Nem tudom hogy győzhetném meg őket hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

és hova akarsz menni?

2011. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
vetkőz
2011. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ige, a kor és a hely, na meg a társaság fontos szempont lenne...
2011. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Figyelj csak!:) Ha nem akarnak elengedni, akkor nem fognak!!! És gondold csak át, lehet, hogy van félnivalójuk.:) Törődj csak bele, én is itthon Szilveszterezek, anyummal és a tesómmal, engem sem enged el anyu buliba (házibuliba lehet elengedett volna, csak sajna nem szoktak tartani a barátaim, akikben tutira megbízom), így maradok itthon, sokat beszélgetünk, van miről, lehet, hogy januárba költözünk ki Spanyolba! És én már 16 éves vagyok, Te mennyi vagy?
2011. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16 éves sem számit olyan idősnek akikbe meglehet bizni hogy csinál e valami hülesgéet

nembeszélve hogy mostanság igy a 13-16 között ingadozó korosztály milyen...

2011. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 fiú általában elszoktak engedni házibulikba meg hasonlókra csak most valamiért nem akar!
2011. dec. 30. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:
14? akkor azért mert egy gyerek vagy még és egy szilveszter teljesen más mint egy szimpla házbuli
2011. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!