Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hova menjek el szilveszterezni...

Susogómackók kérdése:

Hova menjek el szilveszterezni szerintetek, mert megvagyok hívva a legjobb haverom bulijába de ott alig lesz pia és megvagyok hívva 1 másik buliba ahol tele van piával minden de nem tudom, hogy hova mennyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 21:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem oda, ahol nincs pia, mert józanul is katasztrofális a helyesírásod.
2011. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De pia nélkül nincs buli.. :D
2011. dec. 20. 21:58
 3/11 anonim válasza:
100%
Hát akkor menj el a legjobb barátod bulijába és pakolj fel piával. Így talán túléled és Téged is túlélnek a jelen lévők.:)
2011. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De van. Pia nélkül is jól lehet magunkat érezni.


De nyilván csak az uncsi szutyok embereknek megy, te ne erőltesd, igyál sokat, naaagyon sokat. A legjobb haverodat ejtsd le magasról, elvégre csak legjobb haver. Oda menj, ahol van mit inni, ez nem kérdés, ember, rugjál be durván, minimum detox, úgy szép a szilveszter, ha nem emlékszel rá és anyádék hoznak haza a kórházból.



/Remélem, érezhető az irónia/

2011. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érezhető és igazad van be*aszok mint az állat és köszi mindenki .. :D
2011. dec. 20. 22:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
lol.. ha tudnád mi az irónia akkor értenéd, a kommentelő lényegébe azt akarja elmondani neked hogy ne sz*rd le a legjobb haverod, most alig lesz pia és? veszel és ennyi, viszel oda, amúgyse nézik túl jó szemmel hogy elmész egy olyan buliba ahol alig ismernek és te még piát se viszed és a sárgaföldig leiszod magad az ő piájukból, a haverodnál meg nem gáz, mert pl mi kis baráti társaságunk mindent megoszt mindnekivel
2011. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ne hidd, hogy ennyire hülye a kérdező. tudja mi az irónia, most attól még, hogy nem megy el a legjobb haverjához, nem szakad meg a kapcsolatuk. oda menj ahova szeretnél, mondjuk nem az a fő. amúgy az az ironikus mondat szerintem filmbeillő volt xd
2011. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
elmegyek egy kicsit ide is meg 1 kicsit oda is .. :D
2011. dec. 22. 13:05
 9/11 anonim válasza:

Metin 2 n játszol? susogos mackók

de mit irt roszul?

én egy hibât nem látok a kérdésében

pedig én profi hejesiro vok

2011. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nincs is benne és nem nem metin 2-tő zök .. :/ :)
2011. dec. 24. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!