Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Akik otthon töltik a Szilveszt...

Akik otthon töltik a Szilvesztert/nem mennek bulizni, miért nem lesztek otthon? Mit fogtok csinálni? Hogyan búcsúztatjátok az évet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Mármint miért leszünk otthon?

Mert nem vagyok híve a bulizásnak, sosem jártam így diszkóba, vagy hasonló helyekre. A szilvesztert meg valahogy különösen nem szeretem... Ilyenkor még tart a karácsonyi hangulatom, és abba nem fér bele az ilyen bulizás.

Voltam már színházban szilveszterkor, aztán sétáltam a Váci utcában és a Vörösmarty téren, az nagyon jó volt - pontosabban lett volna, ha nem dobnak minden lépésnél petárdát a lábam alá.

Szóval én inkább itthon maradok, nem szeretem ezt a felhajtást.

2011. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Elegem van abból, hogy egy vagyont költök kajára, két napig takarítok, sütök, főzök, és Szilveszter napján, délután hatkor derül ki, hogy a 15-20 meghívott vendég csak "vésztartaléknak" használ minket. Nálunk fix, hogy buli lesz, majd jönnek, ha nem találnak jobbat.

Aztán jönnek végül négyen, és vagy egy hétig esszük ugyanazt, vagy rám romlik.


Nem leszek vésztartalék!!!

Bulizni menni viszont nincs pénzem.


Úgyhogy összebújunk, filmet nézünk, elpezsgőzünk, felveszek valami szexi fehérneműt, és végre én is élvezem a Szilvesztert. Szó szerint!


31N

2011. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

3 lehetőségem lenne szilveszterre.


1. elmegyünk oda ahová meghívtak minket.(de ez tárgytalan,mert nincs pénzem egy idegen országban ünnepleni)

2. Felmenni Londonba egy utca bálba.(de ez is tárgytalan,mert semmi kedvem fagyoskodni,és egy vagyon költeni)

3.Otthon én hívnék vendégeket.(de ez is tárgytalan,mert nincs kedvem az év utolsó napján kiszolgálni a többieket.)

Így édes kettesben itthon,tévét nézve,pezsgőt iszogatva..

2011. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
89%

Most idén nincs szilveszteri hangulatom, valahogy nem érdekel az egész. Hívtak bulizni barátok, de inkább itthon maradok. Ilyenkor legalább egy csomó fincsi kaját csinál anya:) Valószínű tanulok..az hasznosabb. Éjfélkor pezsgő, ennyi..:)


L/18

2011. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó dettó ugyanezzel töltöm. Sajnso másodikan vizsga ugyhogy tanulok ezerrel majd jövő évben:)
2011. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is itthon töltöm a szilvesztert több okból is. Nincs szilveszteri hangulatom. Bár hívtak két helyre is, az egyik messze van és disco (ami nem az én világom), a másik itt van helyben, de drága (2000Ft a beugró + vigyél piát és rágcsálnivalót) és bizonytalan, hogy kik lesznek.

Úgyhogy maradok itthon és kellemesen eltöltöm az időt. Ráadásul lesz sok-sok finomság. :)

16/L

2011. dec. 31. 09:12
 7/10 anonim válasza:
56%
A vizsgaidőszak nagy úr, és mivel harmadikán produkálni kell, itthon ülök és tanulok. Tulajdonképpen éjszakázok, csak nem úgy, és nem azokkal akikkel tenném, ha nem lennék szingli egyetemista... :D
2011. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Én is még tanulok miközben kintről szól a zene meg durrognak a petárdák:) Fogunk mi annyit keresni ezzel a sok tanulással hogy megérje itthon ülni?:D
2011. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Hu, hát nekem spontán alakuló szilveszterem volt, és isteni jól éreztem magam.

2012. jan. 1. 14:21
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
#2 -es, Szilveszternek hivjak a parodat? :D
2012. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!