Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor miért kell inni?

Szilveszterkor miért kell inni?

Figyelt kérdés
Mintha kötelező lenne, az ország nagy része részeg meg iszik. Ez ilyen nemzeti összetartozás, vagy nem kaptok fizetést következő hónapban, ha most nem isztok, vagy mi a csuda? Olyan, mintha valaki vezényelne, hogy ivásra felkészülni, vigyázz, kész...és hektonyi alkohol tűnik el ma egyszerre mindenkiben. A kölyökpezsgő már gáz? S ha nem is a pezsgőt nézzük, mert oké, koccintsunk, de rövidital, pálinka, részegség minek kell?
2011. dec. 31. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Én sem értem.. Inkább szívni kéne!
2011. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bánomisén ***** válasza:
100%
Nem csak Szilveszterkor isznak és részegek az emberek, csak ilyenkor, mert "ünnepnap", nyíltabban teszik.
2011. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha egy 6 éves kisgyerek írta volna, aki csak kölyökpezsgőt ihat :) Amúgy komolyra véve én is főleg kölyökpezsgőt fogok inni egy kis alkohollal mellé persze. Biztos nem szereted a részeg embereket, akiket amúgy én se :)
2011. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20-szal több vagyok, azaz 26, és kettessel kezdődik a személyi számom :-)) A részeg emberek látványától pedig rosszul vagyok. Meg amúgy is méltatlan a részegség egy emberhez.
2011. dec. 31. 13:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Bánomisénnek sajnos igaza van.
2011. dec. 31. 13:48
 6/11 anonim válasza:
Attól mert az utolsó nap van az évben nem minden ember áll fejre.Semmiképp nem koccintanék mert abszolút nem iszom alkoholt.
2011. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Meg amúgy is méltatlan a részegség egy emberhez."


Tökéletesen egyetértek!!! (És én még 10-zel több vagyok...)


Szerintem a pialobby áll az egész szilveszteri ivás mögött, akarcsak az Oktoberfest, borfesztiválok és egyebek mögött is... El kell adniuk a portékájukat, hogy nyaralószigetet vehessenek a Karib-tengeren... Kérdés, hogy ki akarjuk-e szolgálni ezt..


:)


Boldog, józan új évet kívánok! :)

2011. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bánomisén ***** válasza:

Szolgálja a nyavalya, tök jól megvagyok alkholol nélkül Szilveszterkor is, máskor is :-)


Boldog, szeszmentes új évet!

2011. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bánomisén ***** válasza:
*alkohol - bocs, pedig tényleg nem vagyok berúgva :-D
2011. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bánomisénnel értek egyet!


Inni 'kell' születésnapon, névnapon, esküvőn, keresztelőn, céges bulin, diplomaosztón, ha régi haverral találkozunk, vagy csak úgy simán minden ok nélkül. Csak ezek az események minden embernek más időpontra esnek, Szilveszter meg mindenkinek ugyanakkor van, ezért iszik ekkor mindenki.

2011. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!