Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Aki nem ment sehova szilveszte...

Aki nem ment sehova szilveszterkor az miért nem ment? Én sajnos lebetegedtem .

Figyelt kérdés
-elég bosszantó mert több helyre is hivtak és totál depis lettem h ilyen remek évekzdésem lesz .itthon vagyok egyedül ..ilyen még talán nem is volt ..
2011. dec. 31. 23:16
 1/10 A kérdező kommentje:
elég szomorú vagyok ,örülök ha írtok ..
2011. dec. 31. 23:17
 2/10 anonim válasza:
Jobbulást! :) privátba meséled ha gondolod, mert unatkozok...
2011. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
2011. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

1. Az összes haveromat elküldtem a francba mert nem nagyok kíváncsi a trógerekre és a hazug emberekre

2. így jobb, 4 napig csak buli volt itthon ez most kimarad

3. örülök hogy szünet van


kor és nem?

2011. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia én is tüdőgyulladás miatt vagyok most itthon sajna.
2011. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Detto nekem is... Úgy volt, hogy több hely is lett volna, végül szinte mindenkinek lett valami kínja, ez ezért nem jött, az meg azért, volt ahová nem engedtek stb.... szóval lefújva minden :SS

+ma összevesztem a legjobb (és az egyetlen igazi) barátommal akivel szinte együtt nőttem fel.... Szóval eléggé magam alatt vagyok... Úgy érzem hogy egy barátom sincs, egyedül maradtam a világban...

jól kezdődik az újév...

2011. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azért, mert van egy férjem aki annyira önző, hogy csak azt nézi, hogy neki így jó otthon unottan a TV-előtt ülni én meg netezek fiatal házasok létünkre és még csak nem is pezsgőzik velem. Elegem van belőle!! :(((
2011. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
együttérző szívvel kívánok mindenkinek boldog újévet, egy egészségesebb boldogabb sikeresebb év reményében !!
2012. jan. 1. 00:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Én, mert szr a telóm, és bnőm tegnapelőtt írt egy sms-t, amit nem kaptam meg - de még ma sem.

A tegnapi búékosat igen, abban írta, h keresett. Valszeg, mikor töltöttem, mert kikapcsolom, utána semmit nem jelez, h kaptam-e sms, hívás, stb.


F.szom ki van vele, én meg fészen írogattam neki, de ő meg ott nem volt fenn. Úgyh remek! :S Azt hittem, kibodom azt a sz.rt az ablakon.

2012. jan. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem vagy egyedul,...en is pocsekul lebetegkedtem,...igy kezdem az uj evet is sajna.A pech benne az hogy egesz evben nem voltam beteg,...erre pont Szilveszterre...;-(
2012. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!