Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nektek milyen volt az Újév...

Nektek milyen volt az Újév első percei?

Figyelt kérdés

Karácsony, Szilveszter idején mindig hülyére eszem magam, ami persze a gyomromat is jobban megdolgoztatja, mint általában. Szilveszter utolsó percei rengeteg "BUÉK"-tól voltak hangosak nálunk, kíváncsian vártam, hogy mit is hoz nekem 2012. Az első perceiben már mentem is WC-re, és akkora kakaóscsigát nyomtam, hogy már havas volt a teteje. Persze a WC-nek is korlátozott a befogadóképessége, és el is dugult ettől a mennyiségtől. Mivel nemrég vettünk Tuskó gazdaságos WC pumpát, úgy éreztem remek alkalom a "felavatására".

A második húzásnál már csak a nyele maradt a kezemben...asszem tovább nem is mesélem!

Ez szerencsét hoz?


2012. jan. 1. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a szar szerencsét hoz.
2012. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hát nekem is hasonló volt az Újévem csak én a savanyú káposzta levestől hasmenést kaptam és 4 szer(!) kellett kimenjek a WC re mert úgy taccsra vágtam a gyomrom.Amúgy láttam kutyaszart is az utcán és bizony gondoltam ha ez szerencsét hoz akkor jó lenne belelépni.Nem is gondolkodtam többet,nyomban bele is léptem.Mindkét lábammal,sőt még ugráltam is rajta.Na gondolom ez egy szerencsés év lesz :D
2012. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

átszeretkeztük az éjfélt


rosszabb sose legyen :)

2012. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hajjaj! Átkapcsoltunk egy felnőtt filmre...
2012. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Antimod ***** válasza:
Épp azt figyeltem, hogy a hátam mögött egymásnak esik-e két részeg barom, vagy inkább megbeszélik az utcán. Egyébként Smitt Pali élménybeszámolóját hallgattam, miközben virslit ettem kenyérrel.
2012. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem tudtam elmenni bulizni mert hasmenéses hányásos vírust szedtem össze 1 idiótától. Már 30-án pocsékul voltam, de tegnap jött ki rajtam a dolog igazán, egésznapom fekvéssel és wc-re futkosással ment el. Még jó hogy a tetőtéri részt teljes egészében én lakom már a barátnőmmel együtt. Így a wc szerencsére mindig szabad volt amikor sürgős volt a dolog. Barátnőm szerencsére nincs itthon és azért szerencsére mert legalább nem kapja majd elé tőlem a nyavaját. Most már jobban vagyok de eléggé kikészültem, így a szilveszterem abból állt hogy kekszen és teán meg vizen éltem egész nap és éjfélkor koccintottam a családdal, de a pezsgőt már adtam is másnak. Ez van ha túl sok finomság összegyűlik az ünnepek alatt és még ha vírus is közbe jön az már teteje a dolognak.
2012. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én dolgoztam. Beugrós voltam a White Angelben és asszem jobban szórakoztam, mintha a pult túloldalán lettem volna. 3kor leléptem az egyik táncoslánnyal:) Jó kis este volt.
2012. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én meg észrevettem, hogy tetves a leánderem levele, egy csomó lehullott és valamilyen hálófélét szőttek a szára köré.Gyáááááááááááá!!!!!!!!!!!

Ezek után mit remélhetek? Igaz a tavalyi évnél borzalmasabb még nem volt az életemben. Lehet itt a folytatás?

2012. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Sexeltem éjfélkor
2012. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Számítógép elött töltöttem az éjfélt, ez már nagyon nagy kockaság?
2012. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!