Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszter, otthon családdal...

Szilveszter, otthon családdal dög unalomba, vagy haverokkal buliba?

Figyelt kérdés
Ti inkább elvárnátok 15 éves fiatoktól, hogy otthon dög unalomba legyen veletek szilveszterkor, vagy inkább elengednétek haverokkal buliba? (házibuli, normális közegbe)
2012. dec. 17. 22:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ahogy gondolja,én nem tartanám itthon erőszakkal.
2012. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Engem elengedtek 15 évesen ennek ellenére egyetemista vagyok nem iszok túl gyakran nincs gyerekem és nemi betegségem sem:) Viccet félretéve te tudod milyen a gyerek ha megbízható akkor igen.
2012. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván elengedném, de az biztos nagyon nem esne jól, ha "dögunalomnak" titulálná a családunkat...
2012. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit tudnék csinálni? Apám minden szilveszterkor kiveri a balhét, mert megint nem tudott félretenni. (ez persze csak olyan mondvacsinált badarság, ok a veszekedésre) Amúgy vagy jönnek hozzánk, de tőlem a legnagyobb gyerek is 4 ével fiatalbb, a legkiebbek meg 8 évesek. Így nekem dög unalom. Azt hallgatni, ahogy fogyatékos (papíron nem az, de 13 évesen építőkockából meg kartondobozból játékállatoknak ólat csnálni, megitatni őket szerintem nem normális) öcsém hogy játszik piacosat, hogy elmegy a vásárba, ezt-azt-amazt vesz, meg elmegy ide-oda lopni meg minden(persze csak kitalálják, udvaron vannak mindig), nagyon hülye. És ne legyen döh unalom? A család annyit tesz, hgy apám, anyám, öcséőm. Meg a szomszédék szoktak átjöbbi, meg egy ismerős/baráti család. akkor már inkább elmegyek, mint ezt hallgassam.
2012. dec. 17. 23:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig 15 évesen nemigen engedném el a fiam egész éjszakára. Elmehetne, de nem hajnalig. Lehet soknak tűnik a te szemszögedből a 15-s szám, és dögunalom az egész család egy bulival szemben, de én nem így látom, majdnem dupla ennyi idősként. Elmehetnél, de 1-fél2kor eléd mennénk. Nem díjaznám, hogy reggelig kimaradj ennyi idősen, sem azt, hogy a legnagyobb éjszakában a tipikus bulis, őrült szilveszter éjjel/hajnalban egyedül császkálj, akár fiú vagy, akár nem. Sajna, ilyen a 15 évesek élete. 3-4 év és saját felelősségre dönthetsz. És 10-zel később talán hazavágysz majd, mert rájössz, hogy akiket most idiótának tartasz, nem is akkora hülyék.
2012. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a normális közeg. Öcsém is normális közegbe ment anno elvileg saját bevallása szerint, aztán seggrészegen jött haza más kabátjában :D. (máskor, nem szilveszterkor meg egy haverjának kellett hazatámogatnia, annyira nem volt magánál). 23 éves lány vagyok, nincs gyerekem, de 15 éves korában akkor engedném el majd a gyerekemet, ha ismerném a házigazdát meg a szüleit, és ha nem a város másik felén lenne a hely, és nem hajnali 3-4-ig maradna.

Sztem meg a tesód nem fogyatékos, csak szeret sztorikat kitalálni meg nem feltétlen a menő tinis dolgok érdeklik. Olyan nagy gond az? Nem. Ennyi idős koromban én is még szórakoztam a plüssállataimmal, és nem lett belőlem retardált.

2012. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"és nem hajnali 3-4-ig maradna"


Az isten szerelmére szilveszterkor éjfélkor kezdődik a lényeg! Meg miért jobb az neked, ha éjjel kettőkor megindul haza, mintha már akkor elalszik ott ahol van, és reggel jön már napvilágnál?

2012. dec. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez tényleg fasság, h az éjszaka közepén haza van rendelve a gyerek, mintsem megvárná az első nappali buszt, amikor már többen járnak, és talán nem rabolják ki.


öcsémet éjszakain rabolták ki, azóta inkább reggel 6ig bulizik, de éjszakaira nem ül többet, az hótziher. én is így vagyok vele.

a szilveszter akkor sikeres, ha világosban mész haza :D

2012. dec. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elengedném.

Engem is elengedtek anno 15 évesen pedig lány vagyok.

Ez pedig nagyon gáz, hogy elég megyek fél 2-re o-O

Akkor inkább el se engedd..

2012. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy anyámék is ismerik a szüleit, /apját, mert vele lakik/ meg őt is, aki hívott. Elég jól ismerik. Csak szerintem nem engednének el. A város másik végén van ugyan, de ez nálunk 2-3 km, meg úgyis felmennénk a parkba, az meg tőlünk 1 km se. Onnan mennék haza. Nem cigizek, nem járok bulikba, csak néha-néha. (eddig 2x voltam) és csak bulikba iszok, és csak házit, és csak mértékkel. (nem azokat a kotyvasztott löttyöket, meg hát kisvárosban lakunk, úgymond falun, (csak sok a rétinigger/nem épp napon, munkába barnult)itt hagyománya van a pálesznek , nem olyan abszint meg minden kotyvasztott lötty, aminek a hallatától hányógörcs kerülget.
2012. dec. 18. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!