Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek az ciki, ha nem...

Szerintetek az ciki, ha nem megyek sehova bulizni szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Ti eljártok ilyenkor? Szerintem felesleges olyan sokan vannak mindenütt, hogy azt nem bírom.

Lécci írjatok nemet és kort is.



2012. dec. 19. 22:18
 1/10 anonim válasza:
6%
Az,sajnos én se megyek sehova mivel ronda vagyok mint a bűn :(
2012. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%

Én se nagyon megyek de csak mert sosincs kedvem szilveszterezni...

F22

2012. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
Én nemcsak hogy nem megyek sehova, de egyedül is leszek itthon. Nagyvalószinűséggel átalszom majd...
2012. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én valahogy a szilvesztert jobban szeretem internetközelben tölteni.lehet hogy kocka vagyok de akkor is:D
2012. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Mi se megyünk,tavaly se mentünk,nem birom a kötelező bulizást,párom se.

25/N és 30F

2012. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Évek óta mi se megyünk sehova a barátommal. Sosincs jó ötlet, ami mindkettőnknek megfelelne. Így maradunk itthon. De lehet nem is baj... :)
2012. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha nincs házibuli, vagy valami kulturáltabb hely, ahol jól éreznéd magad, akkor persze nem ciki.

Az már azért szerintem gáz, ha nagyon akarsz bulizni, vagy valahogy ünnepelni, de nem teszel érte semmit.


Én pl. a legutóbbi szilveszternél nem tudtam sehova se menni ismerősökhöz, mert mindenki a gimis haverjaival volt itt Bp-n vagy vidéken.

Viszont én nagyon akartam ünnepelni, ezért vettem két doboz sört, és egy üveg bort. Elmentem a Deák térre, leültem, és eékezdtem inni a sörömet. Valahogy éreztem, hogy úgyis összeismerkedek valakikkel. Még félig sem ittam meg a sörömet, két csajszi oda is jött hozzám, majd összehaverkodtunk, és még pár emberkével egy ilyen szedett vetett csapat lettünk, de marha jól éreztük magunkat. :D

2012. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%

Haverral 2-en leszünk, vettem egy kis piát de nem annyit hogy azt se tudjuk hol vagyunk. Rakunk zenét, gamelünk stb... Nagyon jól elleszünk és például nekem nincs szükségem arra hogy kocsmáról kocsmára járjak vagy szórakozóhelyekre. Én személy szerint itt érzem jól magam mintsem a sok ember közt.


15/F

2012. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kpe válasza:

Én itthon leszek,ahogy minden évben szoktam.Én se vagyok bulizós,de nem hiányzik semmi nekem.Jól elvagyok otthon a gép mellett.Eddig minden szilveszterem otthon töltöttem,valószínű így lesz ezután is. Minden buliból kimaradtam,de nem bántam meg.

22/F

2012. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem bántad meg, mivel nem is tudod, milyen egy igazi buli.
2013. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!