Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak ha félek a...

Mit csináljak ha félek a szilvesztertől? 15/L

Figyelt kérdés
A barátnôimmmel fogok elmenni bulizni. tisztább,igényesebb "kocsmákba", házibuliba...vagyis oda megyünk ahová hívnak majd :) de egy gond van.. hogy félek. attol hogy elkapnak a rendôrôk hogy 15évesen alkoholt iszok, hogy annyit iszok hogy nem leszek magamnál és (bár ottlesznek a barátnöim).nem fognak vigyázni rám és valaki kihasználja a helyzetet..félek a hidegtöl is.. bulizni nagyon elszeretnék menni de...értitek :/ amugy velem az a gond ha megiszok 2felest és egy sôrt 30percig semmi bajom utána kezd hatni a pia..mit csináljak a "félelmeim" ellen? am. ez az elsô szilveszterem ahol bulizni fogok. a barátnõim 15-17 évesek :)
2012. dec. 19. 22:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
71%

mit csinálj? Hát ne igyál!! Éjfélkor megiszol egy kis pezsgőt, és kész! 15 évesen meg amúgy se kellene felesezni. A félelmeid jogosak, ha iszol, 18 alatt még sört sem ihatsz, nemhogy felest! Nem tudom, miért kellene annyit innod,hogy ne tudd, mit csinálsz! Nem a barátnőidnek kell vigyázni rád, hanem neked saját magadra! A te felelősséged! Bulizni meg anélkül is lehet, hogy berúgnál!

Ha pedig úgy érzed, hogy nem fogod megállni, és nem fogsz tudni vigyázni magadra, inkább el se menj!

2012. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Istenem... Ha félsz, minek mész??? Ez olyan: Félek ellopni egy autót, pedig olyan jó buli, de mi lessz ha elkapnak a rendőrök? ://

Sokkal biztonságosabb a házibuli mont a kocsma. A kocsmába még rátok is hívják a zsarukat.. Míg a házibuliba ha rosszul vagy, lefexel..

2012. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne igyál annyit 1-2 sör belefér utána ne pia nélkül is jól lehet érezni magad. Én 2 éve nem iszok alkoholt mert gyógyszert kell szednem a szívem miatt, mégis szinte minden 2. héten elmegyek bulizni semmi alkohol mégis nagyszerűen érzem magam. A rendőrök tuti nem fognak szólni mert jobb dolguk is lesz és odamennek ahol gáz van, meg amúgy is ők tojnak mindenre rá, maximum ha olyanjuk van kötekednek 1000 ből 1 emberrel és ennyi.
2012. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Édes istenem, h.lye p.csa... kötelező inni vagy mi?
2012. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ßđkan ***** válasza:
61%
Utolsó kicsit csúnyán fejezte ki magát de igaza van!!!!!
2012. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Majd ha már picit nagyobb leszel és túlleszel pár szilveszteren akkor megérted, hogy a szórakozás nem egyenlő az ivászattal...

Igazuk van az, kötelező inni vagy mi?

Egyébként meg a kocsmába ki sem adják nektek a piát, ha van egy kis eszük.

Inkább házibuliba menjetek, ha van rá lehetőség. Biztonságosabb minden szempontból..

2012. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne menj kocsmába szilveszterkor! Inkább akkor már házibuli, bár nekem arról is vannak szar élményeim, senki sem tud mértéket tartani és undorítóak lesznek mindenféle szempontból. Maradj otthon pár barátnőddel, vegyetek egy pezsgőt, nem kell berúgni. Ráérsz később is bulizni, ne pont szilveszterkor próbáld ki, tele van minden részeg állatokkal...
2012. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
65%
Nem kell egyből a duma, hogy minek iszol, minek bulizol 15 évesen! Ha ezt akarja csinálja. A legtöbb ember ilyenkor elkezdi..mennek a tömeg után. Viszont ami igaz, az igaz, hogy annyit minek inni, hogy ne tudjál magadról? Sok értelme nincs, hogy leoffolod magad, aztán úgy kell kiszedi a hányásodból. Igyál annyit amitől jól tudod érezni magad, és ne kocsmába menj a 30 évesek közé. Menj olyan buliba, ahol a te korosztályod és ismerőseid vannak. Szervezzétek meg közösen a haverokkal. Ennyi
2012. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én sem értem miért kell leinnod magad a sárga földig
2012. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a szitu ilyen lesz :"meghîvhatlak?" "igyunk eggyet!" én persze nemet mondok de azért 2-3 pohár valamit szeretnék inni mert milyen már az hogy én csak ülôk a kanapén narancslevet szürcsôlgetve míg a tôbbiek buliznak. persze pia nélkül is jó a buli de egy-két itallal sokkal "szabadabb" a buli. remélem megértitek amire gondolok,célzok :)
2012. dec. 21. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!