Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 15 éves vagyok és anya nem...

15 éves vagyok és anya nem enged el a barátaimmal. Mit csináljak? :c

Figyelt kérdés
a barátommal mennénk és még 2-3 idősebb haverral. A white angel-re gondoltunk,de anya nem enged el.Ötlet h h lehetne meggyőzni? vagy h hova tudnánk menni?:s

2012. dec. 22. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaza van anyukádnak. Hívd el a barátodat hozzátok, vagy pár barátnődet, akiket szintén nem engednek el ilyen buliba a szüleik.
2012. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de anyáék itthon lesznek..és úgy nem lehet csinálni semmit...
2012. dec. 22. 21:06
 3/13 anonim ***** válasza:

15 évesen szerintem nem is nagyon kell olyat csinálni, amit a szülőnek nem szabad látnia/hallania. Szerintem ha bementek a szobádba, nyugodtan lehet trécselni, enni-inni, filmezni, zenét hallgatni, netezni, társasozni, kártyázni.


Vagy talán piálni és szexelni akartok?

2012. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem..csak bulizni.zene maxon meg max 1-2 üveg pezsgő,de ha anyáék itthon vannak ez esélytelen...:/
2012. dec. 22. 22:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan barátnőd, akinek a szülei beleegyeznek, hogy náluk legyetek? Tényleg nem ellened akarok beszélni, de azt megértem, hogy 15 évesen anyudék nem engednek el Szilveszter éjszaka a barátoddal és az idősebb haverjaiddal.
2012. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jó..én is megértem h nem engednek el..csak akkor találják ki h mit csináljak..:/ am..nincs..mindenki megy el otthonról a szülei meg otthon lesznek:/
2012. dec. 22. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy?Mit akarsz már Te is a White Angel-el?Felejtsd el azt a helyet!Jól teszik a szüleid,hogy nem engednek el :D
2012. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oda be sem engednek...
2012. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez meg a másik :D
2012. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is 15 vagyok ,és mivel a szüleim mennek szilveszterkor pestre úgyvolt hogy mamáméknál alszok. De szerencse hogy kis városban élek ezért gondolom csak befolyásolta anyumat hogy mégis elengedett. Egyébként mi egy kocsmát béreltünk ki és tölünk kb 200m-re van egy szórakozóhely ahol a barátom lesz, és szemmel tudom majd tartani haha... :) remélem te is rá tudod majd venni anyukádékat. Mond nekik hogy legalább 2-ig engedjenek el és ha van kocsitok kérd meg őket hogy menjenek majd el érted. Talán még megnyugszanak kicsit ha elmondod nekik hogy nem fogsz inni és normális társaságban leszel. :)
2012. dec. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!