Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti mit kezdenek magatokkal a...

Ti mit kezdenek magatokkal a helyedben szilveszterkor?

Figyelt kérdés
16 éves fiú, vagyok és eddig minden szilveszteremet itthon öltöttem a szüleimmel meg pár rokonnal de már kezdem cikknek érezni hogy ennyi idősen is itthon szilveszterre szóval úgy gondolom. Hogx idejrlenne elmenni valahova bulizni de igazabol nem vagyom a bulizasra csak mar elore latom h ha visszamegyek suliba mindenki mo.dja majd a szilveszteri szorikat enmeg mondhatom h itthon voltam...tehat jolenne elmanni valahova de sajnos falun lakom es itt egy helyrw lehet elmenni ami egy kocsma nem rosszhely azt mondjak csak en nem vagyok kivancsi ezekre az emberekre akik oda jarnak plusz tartok tole h anyaek se nagyon engenenek el mert meg rendes pezsgovel se engednek koccintani es alkoholmentes sort se kepesek adni... Ti mit tennetek a helyemben es milyenekszoktak lenni a szilveszteri bulik altalaban?

2012. dec. 24. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha haverokkal vagy, akkor nagyon jó. Tényleg pazar. Kocsmába én nem mennék, nem szeretek ismeretlenekkel szilveszterezni. De akár a városba egy szórakozóhelyre is elmehetsz ha már nincs más.
2012. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én speciel elmentem egy pirotechnikai szaküzletbe 28 ezerrel, és elhoztam egy komplett nehéztüzérséget.

Aztán fél 11-ig meg éjfélkor totális disztrojt csináltam :DDD

2012. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is itthon leszek én nem érzem cikinek. Inni nem iszok ,bulizni nem járok. :D


16l

2012. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kb a szilveszteri buli az év legnagyobb eseménye, még olyanok is mennek ilyenkor akik egyébként nem szoktak, Lehet házibulizni hangoskodni ugyis mindenki fennvan hajnalig.
2012. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
16 évesen nem ihatsz? 13évesen már kaphattam sört mégse lettem alkoholista és nem is kivánom mindig.. ember nagy elnyomásban élhetsz sajnálom :(
2013. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!