Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 14 éves fiú vagyok. Mit...

DeeJay Arnee kérdése:

14 éves fiú vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük haverokkal,hogy szilveszterkor egyiknél házibuli lesz ..... deee sajnos csak 6-on leszünk és csak fiúk...(Tudom,hogy nem kéne dugni ilyen korban nem is lett volna szándékomban).Na de visszatérve .. milyen jó programot szervezhetnénk?Gondoltunk karaokepartyra..Kéznél lesz 1 gép és 1 laptop..5.1-es hangfalak...mikrofon...vibi(az nem xD) és még őmm petárda stb. (ilyet azért ne,hogy egymás párnája alá tegyétek a petárdát meg orosz roulette petárdával stb.XD) na de most komolyan valaki valami jó?városnézés lesz meg minden.Vagy fűzzűnk be csajokat is?:) válaszoljatok ^^ (köszi előre is mindenkinek:D)
2012. dec. 25. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kan bulin karaoke az gáz szerintem. Csajokat hívjatok... Ajánlom az ivósjátékokat, meg vizipipa, utána kellő alapozás után nem lesz gond a program.
2012. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vízipipa az lesz : D otthon lesz a gyerek faterja mondom szóval :// csajozni nem nagyon lehet majd :s
2012. dec. 25. 16:28
 3/5 anonim válasza:
Szerintem 14 évesen nem kéne vízipipáznotok meg piálnotok... ne ilyenekkel akarjatok rajok lenni , mert ez azért gáz ... menjetek egyet pizzázzatok vagy városnézés , séta , vagy fűzzetek meg egy pár barátnőt is h jöjjenek el ...
2012. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pizza az jó ötlet köszi :) de akkor inkább hazarendeljük..És nem rajságból akartunk vízipipázni:) (amúgy még sosem pipáltam semmilyen formában és inni sem volt tervben)de ha egy pár lány eltudna jönni akkor jó buli lenne:)
2012. dec. 25. 17:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Valami ötlet még?:)
2012. dec. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!