Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan mondjam el a barátnőimn...

Hogyan mondjam el a barátnőimnek, hogy nem szeretnék menni hozzájuk szilveszterezni?

Figyelt kérdés
7-től lenne a buli másnap fogalmam nincs mikor lenne vége. De én inkább itthon szeretnék lenni a családdal, mindig is itthon ünnepeltem velük, és elég rossz rá gondolni, hogy itt hagyom őket. Persze, ha nem ünnep lenne, gondolkodás nélkül elmennék, de most semmi kedvem nincs hozzá..
2012. dec. 29. 20:19
 1/6 anonim válasza:

Kor ?

Egyszer el kell szakadnod a szüleidtől ! Szerintem nincs jobb mint a barátokkal szilveszterezni :)

2012. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

szerintem is menjél nyugodtan,családdal megvolt a karácsony gondolom az családi ünnep,szilvesztert meg jó barátokkal ünnepelni!

Persze ha tényleg nem szeretnél,hanem nyugit,jelents beteget,vagy szimplán mond meg hogy bocsi ezt kihagyom,nincs kedvem most bulizni.

2012. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rosszul esik, hogy itthon hagyom a családot ilyenkor. Persze nem lenne borzalmas, ha elmennék, de elég nehéz kijutnom illetve hazajutnom hozzájuk, mivel busszal kell mennem, és az nem épp jár gyakran. Valamint nem leszünk sokan, én pedig nem vagyok az a bőbeszédű típus sem, és nem tudom, mit fogunk csinálni, de seggrészegre nincs nagy kedvem inni magamat.
2012. dec. 29. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Engem is hívtak "barátnők" (én nem nagyon bírom őket), de megmondtam már az elején, hogy nem megyek.

Szerintem mondd meg nekik egyszerűen, hogy most nem akarsz menni, majd legközelebb. Ne érezd emiatt rosszul magad, nem kell mindenkinek bulizni menni, csak azért, mert szilveszter van...

23/L

2012. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem karácsony hogy a családnak együtt kell lennie, emiatt ne érezd magad szarul, el lesznek a szüleid kettesben is.

Nyugodtan menj el a barátnőiddel és szórakozz, most hogy iszol vagy nem az teljesen mindegy, menj érezd jól magad.

2012. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jó barátok menjél!! Nem Karácsony hogy a családdal kéne ünnepelni.. ;)

Engem is hívtak a "barátnőim" de én sem megyek..

1. társaság.. (néhány 'hölgy")

2. másnap mennem kell a lovammal 'dolgozni' (ganét hordani..)


14/l

2012. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!