Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nagyon ciki 17évessen (fiú)...

Nagyon ciki 17évessen (fiú) othon szilveszterezni? (lent több infó)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eddig soha nem mentem el szilveszterezni másokkal mindig itthon voltam a családdal, az a helyzet hogy nem vagyok barátkozós tipus szóval nehezebben is menne pedig nem vagyok kocka aki egyfolytában a gépet nyomja sokan mondják hogy jófej vagyok meg ilyenek de ennél többet senki sem akar sose hogy pl bulizni hivjanak vagy eggyáltalán valahova elhivjanak pedig még ronda sem vagyok osztályban is sokszor vagyok a középpontban és mégis csak ennyi most még annyi hogy van egy ismerősöm majd megpróbálom elhivni valahova mert ő semtudja most hogy hova menjen (pedig nagy partyzós minden hétvégén bulizik stb) most szerintetek mit csinálok rosszul még annyi hogy sokszor kihasználtak eddig mindig csak azért voltam jó sokszor hogy költsek a többiekre(tehetősebbek vagyunk az átlagnál) pl cigi meg ilyenek mindig mondták hogy vissziadják a pénzt de azt soha többé nem láttam és utána le is szartak ami fogjuk rá nagyon szar érzés volt. Szóval mit csinálok rosszul? bocs hogy kicsit átmentem lelkibe. 17/F

2012. dec. 29. 01:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem ez a szilveszter dolog nagyon túl van misztifikálva, én is 17 évesen mentem el egyedül elősször szilveszterezni.Az első alkalom nagyon jól sikerült, utána a rákövetkező 4 katasztrófa(5 óra áldogálás a fagyban alkoholmérgezéssel,egy saját rendezésű házibuli ahol kb projekt-x volt...) a tavalyi szűk baráti körrel nagyon adta.Idén még szűkebb körben, barátnőmmel, szülőkkel,meg egy szűk baráti körrel fog telni, és tudod mit sokkal királyabb, mint elmenni egy diszkóba ahol szétcsapod magadat, belédkötnek,tömegnyomor van stb.Az ilyen embereket ellen pedig akik kihasználnak van egy jó taktika: szard le őket.A kapcsolataid 10% adja azt a 90% ot ami a lényeg a kapcsolatokban,ezekre kell figyelni.Tudom klisé meg közhely, de nem akkor leszel menő ha szétcsapod magadat minden héten.Az én példám is erre utal 17-20 éves koromig minden hétvégén bulizgatni jártam az értelmes kapcsolataim száma a 0 felé konvergált, mióta egyetemista vagyok a bulik száma nagyon nagy mértékben lecsökkent, mert rájöttem hogy diszkózni járók nagyrésze lelkileg egy nyomorék.A többség azt hiszi majd ott "húh de becsajozok" abban igaz ez a dolog hogy kalandozni ott nagyon könnyű(tapasztalat) viszont hogy normális kapcsolatod nem lesz, se baráti, se párkapcsolat az tuti.Amit javasolni tudok az egy könyv: Daniel Goleman - Érzelmi intelligencia, valamint ugyan ettől a szerzőtől a társas intelligencia sok mindent segít megérteni.Zárásképpen pedig a dolgok mennek a maguk útján, többnyire jó irányba, főleg ha nyitott szemmel jársz, akkor meg fogod találni azt a társaságot akikkel valóban jól érzed magadat, a kötelező szilveszteri buliról pedig annyit hogy szerintem sokkal jobb olyanokkal körülvenni magadat akik a szűkebb körödbe tartoznak.
2012. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen én se mentem szilveszteri buliba. Otthon voltam, megvártam az éjfélt és aludtam.
2012. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, én is hasonló korú vagyok és itthon töltöm.

Kihasználni ne engedd magad, tudj nemet is mondani. :)

Ha gondolod írhatsz üzenetet.

2012. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Miért lenne ciki?


Én 25 éves vagyok és egy alkalom kivételével soha nem mentem sehová. Nem vonzott az alkoholmámorban fetrengő barátok, ismeretlen látványa sem. Elvoltam itthon.

Felnőve még inkább jelentéktelen számomra. Bár bevallom azért az zavar, mikor valaki emiatt hülyének néz, mert engem különösebben hidegen hagy a szilveszter.

2012. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki.

Egyetértek az előttem szólóval, ne hagyd magad kihasználni. Aki saját érdekeit szem előtt tartva használja ki a másik jóindulatát az nem BARÁT!

Számomra ugyanolyan nap mint a többi.

Nagyon sokan túlzásba viszik ezeket az „ünnepeket”.

20F

2012. dec. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én sem megyek. A legjobb haverommal mentünk volna Pestre.(több mint 10 éve ismerem, minden nyarat együtt töltünk, a lakásuk a 2. otthonom) Ô már ott van, felhívtam, hogy akkor mikorra ér be a vonat. Erre mondja, hogy ne menjek mivel 1-2 személlyel máshova megy. Ôket kb 3 éve ha ismeri és jóformán 3x találkoztak össz. És ez a köcsög inkább velük lesz és hagyja hogy a legjobb haverja otthon maradjon. Tavaly ugyan ez volt, csak akkor a kis barátnôjével töltötte akivel épp csak összejött.


A kva anyját! Asszem más barátok után nézek. 17F

2012. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
de hogy is!en se birom az ilyen minden hetvegen bebaszunk tipusu embereket!
2012. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#6


Ismerős érzés,velem is pont ez van,vagyis elég hasonló helyzet. 17/F

2012. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!