Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 30 évesen még soha sehol nem...

30 évesen még soha sehol nem voltam szilveszterkor. Van még ilyen ember a földön rajtam kívül? Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

A kérdésen nincs nagyon mit részletezni, így nem teszem. Életem eddigi összes szilvesztere abból állt, hogy egyedül / szülőkkel otthon, és többnyire éjfélkor már rég aludtam. Soha sehol senkivel nem voltam még, és nyilvánvalóan már nem is leszek.

Felmerülhet a kérdés: hát nincsenek barátaim, akik ide-oda hívnának? Hát nincsenek. Nem is voltak soha. Engem még soha sehova nem hívtak.

Van még ilyen ember?


2012. dec. 30. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi hogy ezt mondom de szerintem nemsok olyan ember van:S De ne aggódj eljön még a te idõd találsz egy barátnõt és majd vele mehetsz:D
2012. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az én időm soha se fog eljönni. ez garantált. és mi garantálja ezt? én magam vagyok a garancia. lehet hogy még nem hívtak soha sehova de ha igazán őszinte akarok lenni, azt is hozzá kell tennem: hiába is hívtak volna, úgyse mentem volna sehova. mert ugyan kivel mennék? egyedül nem.
2012. dec. 30. 14:53
 3/9 anonim válasza:
100%

Én kicsit fiatalabb vagyok, de én is ugyanígy vagyok ezzel mint te!

A karácsonyt is otthon tölti az ember meghitt légkörben a családjával, vagy meglátogatja a rokonait -

hideg is van stb Szíved joga otthon ünnepelni (szilveszterkor meg máskor is)! Szóval szerintem emiatt ne aggódj (más meg jól leissza magát ilyenkor is meg máskor is,és? engem ez nem vonz!)

Egyébként más programokon azért voltam, és eddig nem is tudtam semmilyen olyan szilveszteri programról ahova érdemes lett volna elmenni. Ha szeretnél valahova elmenni, te is megkérdezhetsz valakit, hogy mehetnétek-e együtt (akiről tudod,hogy megbízhatóak!!!) (lehet,hogy csak azért nem kérdezik meg mások, mert tudják,hogy nem vagy egy bulizós típus)

2012. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Neked nem a buli hiányzik úgy látom, inkább az zavar hogy nincs társaságod. A te korodban már elég nehéz lesz barátkozni, de gondolom nem is vagy az a barátkozós fajta, de ezzel a hozzáállással ez így is fog maradni.


De attól még barátnőt szerezhetsz és máris jobb lesz a helyzet. Attól meg hogy itt kérdezel nem lesz párod, de ha teszel érte biztos akadni fog.

2012. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 éves vagyok, és eddig egyszer voltam szilveszterkor egy "buliban" (mikor kb. 10 évesek voltunk, egy barátnőmnél :)), azóta nem megyek sehova.

Miért nem? Mert nem szeretem ezt, és kész. Szívesen megyek pl. színházba, de azzal sincs semmi gondom, ha itthon vagyok a családdal.

A szilveszter nekem túl közel van a karácsonyhoz, bennem van még ez a hangulat, a meghittség... Nincs kedvem bulizni menni, nem szeretem, és kész.

Szóval: nem vagy egyedül. :)

2012. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam még szilveszterkor soha sehol. Igaz én még csak 25 éves vagyok. Bulizni eljárok, van barátnőm is csak én szilveszterkor kinem mozdulok az is biztos, hogy miért? Mert utálom a tömeget a nagyon túlzsúfolt helyeket, egyszerűen nem tudom elviselni. Én haverokkal is csak sörözni járok egy laza kis kocsmában meg nagyon ritkán egy nagyobb bulira is elmegyek egy nagyobb helyre ahol azért bőven el lehet férni. Szilveszterkor egy ilyen hely sincs a környéken ahol normálisak a bulik, mehetnék szabadtérire is de a tűzijátékoktól meg a petárdáktól agyrémet kapok egyszerűen bepánikolok férfi létemre, a fülem sem bírja az erős hangokat egy idő után megfájdul a hirtelen durranásoktól. Nekem azért erre okom is van.

Neked amúgy miért nincsenek barátaid? Kollégáid sincsenek? Vagy valaki akivel elvagy? 30 évesen nemtudom mitcsinálsz napjaidban de azért gondolom csak akad ismerősöd akikkel ha kicsit többet összezörrensz akkor meglesz egy jó baráti társaságod velük meg elmehetsz bulizni is. Így nagyon barátnőd sem lesz. Még viszonylag fiatal vagy még változtathatsz ezen.

2012. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

20 vagyok lány de még én sem mentem el sehova szilveszterkor.

Hívni hívtak már de nem akartam elmenni.

Lehet most sem lesz másképp de még úgy érzem ráérek ezzel.

És szerintem 30 évesen is simán elmehetsz. Ha úgy érzed,hogy te már nem teheted meg, ez nem igaz.

2012. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Van ilyen!

A mámám se járt szilveszterezni mert 18 évesen már gyereke volt, előtte meg jóformán ő volt még gyerek. Idén már megy de képzelheted mennyire jó "buli" lesz :D


A szellemi fogyatékosok se szilvesztereznek, autisták se.

2012. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Barátaim nincsenek, nem is voltak soha. Kamaszkoromban minden tőlem telhetetőt megtettem hogy ne legyenek, olyan kiállhatatlan, elutasító voltam, hogy a munka meghozta gyümölcsét-nincs is senkim.

Kollégák: ugyan már! Akkor lássam őket mikor a hátam közepét.

Csak van valaki ismerősöm: nincs. Nem írok erről regényt, hogy hogyan meg mint, egyszerűen nincs és kész.


Hogyan telnek a napjaim: munka haza házimunka alvás. Vége a napnak. Másnap ugyanaz. Ennyi.

>>>>

Neked amúgy miért nincsenek barátaid? Kollégáid sincsenek? Vagy valaki akivel elvagy? 30 évesen nemtudom mitcsinálsz napjaidban de azért gondolom csak akad ismerősöd akikkel ha kicsit többet összezörrensz akkor meglesz egy jó baráti társaságod velük meg elmehetsz bulizni is. Így nagyon barátnőd sem lesz. Még viszonylag fiatal vagy még változtathatsz ezen.

2012. dec. 31. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!