Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én utálom a szilvesztert?

Csak én utálom a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Már gyerekkoromban is utáltam, ilyenkor megőrül mindenki, petárdáznak, hülye maszkokat húznak a fejükre, de ami a legjobban bosszant, hogy piálnak. Miért kell megbolondulni ezen a napon? Nekem ez inkább tűnik minden évben jó oknak a piálásra, mint ünneplésnek. A párom nagyon várja, de én rosszul vagyok az egésztől. Megint átmegyünk a barátokhoz, ahol éjfélre már rendszerint mindenki az asztal alá issza magát és senkivel nem tudok egy értelmes szót váltani, mert rajtam kívül egyetlen józan ember sincs. Ha meg merném említeni, hogy itthon szeretnék maradni, a harmadik világháború törne ki. Ráadásul az ő kedvüket sem szeretném elvenni, ezért minden évben eljátszom a jókedvűt és hogy mennyire jó a buli. De gyűlölöm az alkoholt és akárhányszor meglátom, hogy valaki a szájához emeli a poharat vagy rosszabb esetben az üveget, már ütném is ki a kezéből szívem szerint. (Ennek is megvan az oka, apám rendkívül erős alkoholista). Már fel is hívtak az előbb, hogy várnak, de mindent kitalálok, hogy minél később indulhassak el, viszont minél később indulok, annál több petárda elől kell ugrálnom, lévén hogy Budapesten élek. Tudom, hogy nem nagyon van megoldás erre, de érdekelne, hogy vannak-e rajtam kívül még mások, akiknek ez a nap inkább nyűg, mint buli?

2012. dec. 31. 12:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 31 éves nő vagyok.
2012. dec. 31. 12:35
 2/7 Problem? válasza:
Szerintem, inkább sírni kéne mintsem ünnepelni holnap Január 1.-jén 18:30tól- azt fogja nyomatni a híradó hogy áremelés itt megvonások ott..
2012. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Apád alkoholizmusának ismeretében érthető, hogy neked ez nem jön be. Ezt említetted már a párodnak is? Meg miért lenne olyan nagy ügy, ha nem mennél?
2012. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy említettem neki, tudja hogy utálom, de én viszont nem várom el, hogy amit tizenöt éve együtt csinálnak a barátokkal minden évben, azt hirtelen megváltoztassa. Azt pedig, hogy külön szilveszterezzünk, sértésnek venné. Én is inkább vagyok vele, mint nélküle, de így kénytelen vagyok minden évben én húzni a rövidebbet. Már alig várom a holnapot...
2012. dec. 31. 13:02
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is gyűlölöm. Ha a barátaimmal lehetnék, akkor velük is csak filmeznénk, innánk egy picit, azt ennyi. Tök hülyeség az egész, nem tudom miért csinálnak ilyen nagy ügyet a szilveszterből.
2012. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se szeretem. Egyáltalán nem vonz ez a kötelező jellegű bulizás, ezért le is sz*rom az egész Szilvesztert. Nekem ugyanolyan nap, mint a többi. Az ismerőseim válasza erre az szokott lenni, hogy "de hát csak egyszer van Szilveszter egy évben". Én meg erre azt mondom, hogy május harmadika is csak egyszer van egy évben, olyankor miért nincs ekkora őrület?
2012. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én várom már az estét. :D

Ilyen barátnő kellene nekem aki nem iszik mert akkor elég sok vidéki buliba mennénk kocsival:D De így nincs aki vezessen hazafelé.

2012. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!