Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Én dramatizálom túlságosan...

Én dramatizálom túlságosan csak ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Most hogy ez az év utolsó napja van gondoltam valamelyik barátom ismerősöm elhív valahova hogy igyunk meg valamit és közösen ünnepeljünk, ahelyett a kutya nem érdeklődik most felőlem.

Én egész évben mikor tudtam meghívtam őket vendégül láttam szívesen mindenkit. Most meg ha bárkit felhívok, megkérdezek csak azt a választ kapom , hogy már megvan tervezve ki kivel megy bocsi, hogy kifelejtettünk.

Nekem ez nagyon rosszul esett :(


22/F


2012. dec. 31. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Megértelek. Én is hasonló helyzetben vagyok. Bár, van egy nagyon jó barátnőm, akivel beszéltünk is róla, hogy milyen jó lenne együtt szilveszterezni, de ő nincs Magyarországon jelenleg. Így azért nehéz lenne. :D


Mások viszont nem hívtak, nem kerestek, hogy mit csinálok, hol leszek.

Viszont annyiból hibás vagy, hogy nem szóltál hamarabb. Nálunk legalábbis már december elején kb. mindenki erről beszél. Talán, ha hamarabb érdeklődsz a barátaidnál, nem hagynak ki téged sem.

17/L

2012. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ebből ekkora problémát csinálni. Elfoglalod magad valami kellemes programmal, oszt kész.
2012. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én azért hanyagolnám az ilyen ismerősöket.
2012. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem soha nem hívtak sehova. Pedig én mindig mindenkit szívesen látok és többször is hívtam őket. Újévi fogadalmam: lesz_rom, akkor én is ilyen leszek velük és kész. :)


Megnézek pár filmet, egy kis csoki meg bor és alvás.:D


17/L

2012. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!