Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » % hónapos kisbabával ti...

% hónapos kisbabával ti elmennétek vmerre bulizni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 15:07
 1/6 A kérdező kommentje:
5 hónapos
2012. dec. 31. 15:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Most viccelsz? Dehogy mennék... Én örülnék, hogy luk van a seggemen, babának meg ágyban a helye, nem buliban.
2012. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz 6 hós a második lányom, de ha olyan helyre mentek ahol eltud aludni, ahol nem lesz iszonyat hangos zene. pl barátokhoz ahol van más kisgyerek is, rokonokhoz stb... akkor simán.

nekem 5 hós lányommal semmi bajom nincs.

nekünk nincs hova menni, nincs ismerösünk akikkel tudnánk együtt ünnepelni a család meg már lelépet karácsony után.

De ha lenne mennénk.


2 éves lányom minden nap 8 kor már ágyban van, de ma más. ma addig maradhat amíg csak akar. 6 körül kimegyünk sétálni akkor itt már szoktak lövöldözni.

2012. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Méghozzá discoba. Az meg nem kérdés h töltenék e pezsgőt a cumisüvegbe.
2012. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, és ha őszinte akarok lenni annak sem örülnék ha betoppanna egy vendég 5 hónapos babával. Az anyukán kívül senkinek sem lenne kedve az év bulizós napján halkan beszélni, mert a baba alszik, vagy hallgatni hogy sír mert idegen helyen a baba sem érzi jól magát.
2012. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gondolkoztam azon, hogy a 1,5 éves lányunkkal útnak induljunk. Lenne hova menni, 3 helyre is.

Viszont a 1,5 éves lányunk este 8kor már alszik (fürdés után). Kiskora óta ez az esti "program" és egy szilveszter miatt nem fogja "feladni" a kényelmét. Igazából őt nem is érdekli. Köd van, még a tűzijátékokat sem láttuk/látjuk egész nap, így emiatt sem okoz neki nagyobb érdeklődést, mint egy átlagos nap.

A férjem elment a barátaihoz (10 tömbbel arrébb). Igazából elbúcsúzni, mert január végén hazaköltözünk végre (Salzburgba).

Szóval, nem hinném, hogy a 1,5 éves lányom szilveszter miatt fent lenne órákig. Nem is igazán értené, hogy mi van?!


Ha olyan helyre mentek, ami csöndes és csak kisebb társasozós parti, akkor hajrá..

De "házibuli" filingbe nem mennék :)

2012. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!