Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van itt meg olyan 20+, aki...

Van itt meg olyan 20+, aki otthon tolti a szilvesztert? Mivel utitek agyon az idot?

Figyelt kérdés
Parom nincs, tesoim bulizni mennek (olyan tarsasaggal, akik kozott nem ereznem jol magam, ezert nem csatlakoztam hozzajuk). Anyum nincs itthon, apum valoszinuleg tvzni fog. Mivel csapjam agyon ezt az estet? :D
2012. dec. 31. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járunk. Én vigyázok a kutyára-macskára, filmezek, esetleg tv-zek ha véletlenül lenne benne valami jó
2012. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De jo, vannak sorstarsaim! :) 20 vagyok, lazas beteg, mindenem faj es ma meg meg kene tanulnom 60 oldalt. Ez a szilveszter indul az eddigi legrosszabbak valasztasan, szerintem nyerni is fog. :S
2012. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elso, asszem enis megnezek valami hulye filmet, aztan irany az agyiko :))

Masodik, jobbulast neked!

2012. dec. 31. 17:32
 4/7 anonim válasza:
100%
Második, ugyanez van velem is. Beteg vagyok, és vizsgára kell tanulnom ezerrel. Jobbulást!
2012. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálam is hasonló a szitu :/. Én is valószínű film+alvás...
2012. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Suvorov válasza:
én megnézek felvételröl pár régi meccset meg talán dartsozok egy kicsit
2012. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, koszi nektek a biztatast! Mindenkinek BUEK-ot es kellemes, nyugis estet kivanok! :)
2012. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!